«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Змагання з даун-хілу "Gravity Race" (ВІДЕО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Змагання з даун-хілу

Круті спуски, різкі повороти, ями, каміння та коріння дерев на шляху. Все це – невід’ємна складова даун-хілу, іншими словами швидкісного спуску на гірському велосипеді.

Подолати такий шлях якнайшвидше – головне завдання кожного спортсмена, який претендує на звання найкращого. Учасники змагань вже встигли гідно оцінити і закарпатські Карпати. Для кожного учасника цей вид спорту зі звичайного хоббі вже давно переріс в щось значно більше.

Не обійтись учасникам під час спуску без захисного екіпірування. Навіть досвідчені спортсмени не застраховані від падінь. Та на невеликі травми учасники увагу не звертають, кажуть, синці та забої – це таке собі випробовування на міць.

Кожен любитель поганяти з гори на байку обрав для себе цей вид спорту з різних причин. Серед екстремалів є навіть дівчата. Львів’янка Ярина каже, за лічені хвилини може заклеїти пробите колесо та ліквідувати якісь незначні поломки.

А от перед змаганнями потрібно перевірити гальма, амортизаційну систему, щоб на схилі не було неприємних несподіванок.

Велопарк з різними рівнями складності у Пилипці запустили в 2011 році, з того часу тут систематично проходять різноманітні змагання. Велогонка "Gravity Race", одна з них.

Кілька днів учасники змагань лоскотали нерви глядачів та випробовувати себе на міцність, підкорюючи закарпатські траси, та більшість сюди ще протягом року неодноразово повернуться – покататись вже не в рамках змагань, а у своє задоволення.2017-08-22
переглядів: 648
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-08-23 Вася
Болошик діловий дядя при грошох коли віддаш мої 10 штук баксів диви бо займеся тобов ужгород щось відняся прятав у мукачеві позавчора і чумаданчик постав на місто дєляга

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.