Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

У "Легендах карпатського лісу" жили юні пластуни під час 10-денного таборування


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


У

За підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації Закарпатською округою Пласту НСОУ з 27 червня до 6 липня с. Верхній Студений Міжгірського району проведено виховно-вишкільний табір „Легенди карпатського пралісу”.

Учасники пережили багато пригод разом із казкою Астрід Ліндгрен "Роня, донька розбійника".

За легендою діти мали завдання здобути чарівний метал із таємної печери, який би дозволив їм полишити розбійницьке життя. Щоб його виконати, потрібно було здолати багато перешкод, навчитися жити в природі, розуміти причини агресії, вміти підтримувати дружність, робити добрі справи, берегти ліс, а ще розібратися в лікарських травах, навчитися співати пісень, грати за правилами чесної гри і гарно веселитися на вечірніх імпрезах


У

У

У


2017-07-10
переглядів: 555
джерело:

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-07-22 Lyudmyla Livak
https://www.facebook.com/lyudmyla.bilyk.1/posts/1778400458855555
Темна сторона землі, наближеної до неба. Свіженька рубка. Вночі повз табір проїжджають лісовози з вимкненими фарами.
Ярина Яцун
Треба писати відразу писати чотири заяви і з фотографіями та координатами відправляти: в міліцію, в прокуратуру, в лісгосп і особисто керівнику області з проханням звернути увагу і проконтролювати знищення лісу! Люд, місцеві або в долі або бояться, або байдужі. Але це треба припиняти!
Fedor Smirnoff
як правило, то місцеві, які про наслідки не задумовуються.. ці ж люди без особливих докорів совісті залишають по собі пачки від цигарок, порожні пляшки різного походження.. а в паводковий період масово пишуть листи з проханням дотаційної допомоги на відновлення будинків..

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.