...

Москаль пригощав туристів ріплянкою власного виробництва


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Москаль пригощав туристів ріплянкою власного виробництва

У суботу високогірне село Колочава приймало численних гостей на фестивалі ріплянки (місцева страва з картоплі та кукурудзяного борошна). Відомому гастрономічному святу сприяла гарна погода і цікавий сценарій з відомими історичними персонажами – Іваном Ольбрахтом (видатним чеським письменником, котрий писав у Колочаві свою книжку «Микола Шугай – розбійник»), Едмундом Еганом (угорським економістом, котрий на початку 20 ст. виступив на захист селян Підкарпатської Русі) та Володимиром Леніним (вождем світового пролетаріату, котрий став на фестивалі багаторічним «ходоком»). На початку свята в музеї під відкритим небом «Старе село» відкрили «Колочавську приймальню Геннадія Москаля». Такої честі голова ОДА удостоївся за те, що ще минулого року відремонтував дорогу до цього високогірного села. З нагоди відкриття «приймальні» Г.Москаль під музику старого патефона пригостив гостей фестивалю традиційною колочавською самогонкою, після чого в своїй вітальній промові підкреслив, що розпочаті минулого року ремонтні роботи до туристичних місць на Міжгірщині будуть продовжені.

– Цього року ми починаємо повне відновлення дороги від траси «Київ – Чоп» до Колочави, – заявив голова ОДА. – Спочатку відремонтуємо відрізок від Нижніх Воріт до Воловця, далі від Воловця до Міжгір’я, а затим від Міжгір’я до Колочави. Траса буде вкрита новим суцільним асфальтом. Підрядник робіт уже визначений, це турецька фірма, яка будувала дорогу «Львів – Луцьк». Протягом минулого року Колочаву відвідали понад 60 тисяч туристів. Із них близько 10 тисяч – іноземці (переважно чехи). Робимо все для того, щоб збільшити на Закарпаття потік туристів не тільки з усієї України, але і з-за кордону. А Колочава в цьому смислі – одна з найперспективніших туристичних родзинок області.

У ході фестивалю Г.Москаль включився в майстер-клас із приготування ріплянки (ця страва добре відома йому, як буковинцю, ще з малих літ) і власноруч виготовив її цілий казанок. Після чого пригостив ріплянкою всіх бажаючих. Гастрономічне свято з музикою, танцями і веселощами під відкритим небом затягнулося до пізнього вечора.


Москаль пригощав туристів ріплянкою власного виробництва

Москаль пригощав туристів ріплянкою власного виробництва

Москаль пригощав туристів ріплянкою власного виробництва


2017-06-11
переглядів: 1527
джерело: http://trubyna.org.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2017-06-15 ВИСОКОВОЛЬТНА
ТОЧНО КРОНТИ , НЕНАЮ ЦЬО РОБИТИ ТІКИ ЖАЛІТИСЯ.

2017-06-14 Москаль
Ребята давайте жить дружно...только дружно.....

2017-06-13 ЧП
А де ся дів лідер гей-парадів Дербак М

2017-06-13 Москаль
Василя невзяв бо немиє руки , замазура чи казавти на озері?

2017-06-12 до ха ха
полічися від тубернульозу недоєбанку синевирський.жальти щось не коло корита

2017-06-12 ха.ха.
Пак что ВАСЯ ушливий что так далеко стоїт уд МОСКАЛЯ.

2017-06-11 брехач
ся тягне до брехача із далека далеча

2017-06-11 Гозяїн
хто коло Москаля , а другими шнурками неговорит лиш вденце копат .

2017-06-11 шоний
шмулига биля москаля як юля биля трампа

свіжі новини:
(колочава)

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.