Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Заступника міністра екології під час відвідин НПП "Синевир" ознайомили з історією Музею лісу і сплаву


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село синевир


Заступника міністра екології під час відвідин НПП

7 червня в НПП «Синевир» відбулася зустріч заступника міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка і директора парку Миколи Дербака.

Обговорювалися актуальні питання функціонування природно-заповідної установи, особливості роботи і перспективи розвитку. Провідною темою спілкування стало відновлення Музею лісу і сплаву, на що Міністерство екології виділило перший транш. Щоб детальніше ознайомитися з цим питанням, заступник керівника профільного відомства навідався до Чорної Ріки – урочища, де проводитимуться роботи з відбудови.

Гостю детально розповіли про історію греблі, за допомогою якої свого часу стало можливим транспортувати деревину з віддаленого урочища. Її тут заготовляли, формували з неї бокори (плоти) і сплавляли з Чорної Ріки в Тереблю і аж до Тиси.

Гребля була складним комплексом будівельних конструкцій, технічних вузлів і механізмів. Довжина її складала — 80 м, ширина — 5,5 м.

Підпирали греблю дві основні опори, побудовані, як і сама гребля, за принципом «скрині» — коробки з горизонтально викладених колод, засипаних каменями. Опори поставлені за течією, перпендикулярно греблі, по обох сторін від основних воріт, через які пропускали плоти-бокори. Опори виконували подвійну функцію: підпирали греблю і направляли бокори в потрібному напрямку.

Водоймище, що утворилося в результаті загати ріки, складало в довжину 2 км і в ширину 300 м. Воно могло забезпечити одночасний сплав 4—5 бокорів.

Сплавлявся ліс до середини 50-тих років 20 століття. Після 1954 року греблю не використовували за призначенням. У 1973 році, після детального дослідження, вона була реставрована і Міжгірським лісокомбінатом перетворена на Музей лісу і сплаву, що відкрився в 1976 році.

У листопаді 1998 року рекордна повінь, що пронеслася Чорною Рікою, зруйнувала греблю. Таким чином від Музею лісу і сплаву залишилася лише незначна частина будівлі – наземна частина.

Хоча й була спроба відновити цей об’єкт, були здійснені відновлювальні роботи зруйнованої частини музею, але через брак коштів завершення будівництва стало неможливим. У березні 2001 року чергова повінь знову зруйнувала те, що вдалося відбудувати.

Врятовані від повені експонати зберігаються в окремому приміщенні у візит-центрі НПП «Синевир». І от цього року приємна звістка про надходження 15,9 млн. грн. на відбудову унікальної споруди стала справжнім подарунком для цілого закарпатського краю.

Василь Полуйко і Микола Дербак цього ж дня взяли участь у семінарі «Імплементація вимог Директив ЄС у сфері захисту природи», який відбувся у нашому краї за участі екологів з різних куточків країни. На заході висвітлюватися питання захисту видів, відповідно до вимог ЄС, управління дикою природою, удосконалення механізму використання природних ресурсів в межах ПЗФ. Під час семінару презентовано інституційний аналіз Директив ЄС із захисту природи. Він був розроблений проектом АPENA, який має за мету сприяти Україні в апроксимації її законодавства до законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та рамкових документів про апроксимацію екологічного законодавства України.


Заступника міністра екології під час відвідин НПП

Заступника міністра екології під час відвідин НПП


2017-06-09
переглядів: 1567
джерело: НПП "Синевир"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(15):

2017-06-15 Дербаку
а дальше будеме рухатися дальше щоти підпадаєш і обргрунтовні дози і землиці втя повно уткись зтирив.

2017-06-15 !!?
Крок перший рішення 17.06.2016 номер -2 , чи вказано.

2017-06-12 До Колочави
За вкрадене у держави підараса Дербака М треба нагородити

2017-06-11 васьок
Мени це почало подобатись,голубизною запахло аж слюнки потеклы

2017-06-11 колочава
молодець Микола Юріевич , так тримати, а завидники і бездарі далі вийте так як виєте і лопніть із заздрості, бездарі і завидники вони всюди однакові виють безпомочні

2017-06-11 пидарюкам
Ваш дербак хай зузтричаеться навить з люцыфером народ знае що за птаха сраний митрица,купуе все вид поваги до утримання на посадци,хай навить лопне а вин залишиться чмом недочтненим.всим видомо хто таки митрицы,можуть посадити людину за три оберемки сина аба повисыти батька

2017-06-11 До Блогерам(Дербаку М)
Навчися писати, баране. То, що гондон Дербак Микола - підар, загальновідомо і навіть можлива зустріч з президентом нічого не змінить

2017-06-10 Блогерам
головне знати хто е хто справа часу

2017-06-10 НП
Грамотєй Дербак під ніком ЕЛІТА. Оцініть як воно могло підготувати і захистити кандидатську дисертацію з філософії у драгоманівському університеті чесняги ректора Андрущенко

2017-06-10 елито
Ты и есть шнурок вуд трусов як подтяжка

2017-06-10 ЕЛІТА
района , вирішував Дербак кого запрошувати , всяких шнурків.

2017-06-10 НПП
Кандидат злодійсько-філософських наук лісокрад Дербак поділився власним досвідом як безнаказанно красти

2017-06-10 ЧП
Поки ця злодійська регіанальна нечисть Дербак буде директором в НПП все буде брак коштів

2017-06-10 митрица
Бах мы боже обдиравут до послуднои ныткы,майжень мы ся мало обстане як начнут паны за откатамы бигаты

2017-06-09 томаш
Двадсять видсоткив траншу повернулись в министерство,як и слидувало очикувати,а потим все зпишуть на повинь

свіжі новини:
(синевир)

свіжі коментарі:
(синевир)

всі коментарі

найбільше читають:
(синевир)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.