Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відпочинок берегівських дітей на Міжгірщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село міжгірщина


Відпочинок берегівських дітей на Міжгірщині

17-18.05.2017 року Закарпатським обласним та Міжгірським районним підрозділами ГО "Ніхто Крім Нас" організовано відпочинок для дітей Берегівського районного будинку дитячої творчості "Милосердя" та "Волонтер".
Діти відвідали гору Гимба Боржавських полонин, водопад Шипіт, реабілітаційний центр для бурих ведмедів НПП "Синевір", .Синевирське озеро, та музей "Старе село" в Колочаві.
Одночасно вшановано память воїнів-десантників Другої Світової війни загону ім. Суворова, які поховані в братській могилі в смт. Міжгіря (командир Володін Г.М. радистка Лаптєва Р.Ф., бійці Хачатуров М.О.та Оленічев О.В.) та місце їх загибелі під Синевирським перевалом.
Відвідали також памятник "Воїнам-афганцям Міжгірщини".
Щира подяка організаторам поїздки голові обласного відділу НКН Куцкіру М,С. депутату Закарпатської обласної ради Шкирта І.І., голові Міжгірської районної ради Щур В.М. та меценату Аржевітіну Станіславу Михайловичу. Велике спасибі директору Ужгородського АТП Козун В.І та заст. Поштак Б.Й.


Відпочинок берегівських дітей на Міжгірщині

Відпочинок берегівських дітей на Міжгірщині

Відпочинок берегівських дітей на Міжгірщині


2017-05-20
переглядів: 723
джерело: Іван Субота

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.