«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

ШАХОВИЙ ОЛІМП МАЙДАНЦЯ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


ШАХОВИЙ ОЛІМП МАЙДАНЦЯ

Приємна новина цього березня надійшла на Міжгірщину: рішенням конгресу ІССF в курортному містечку Албена (Болгарія) Івану Терелі з Майдана присвоєно титул міжнародного гросмейстера із заочних шахів (способом листування).

Це визнання здобув після перемоги в партії з болгарцем Миколою Ніновим у півфінальному командному турнірі 19 Олімпіади ССО. Він посів перше місце, набравши 10 очок із 14 можливих. Збірна України випередила болгар на 2,5 пункта. Зараз наші шахісти боротимуться за перемогу в фінальній стадії.

Згідно з правилами, верховинському спортсмену довелося вдруге підтверджувати кваліфікаційний норматив – уперше гросмейстерський рубіж виконав у фінальному турнірі 16 Олімпіади ССО. Іван Тереля проживає у с. Майдан, трудиться контролером у Міжгірському районі електричних мереж. Цього травня йому виповниться 55 років. Шахами займається з школярського віку. Отож вітаємо, Іване Михайловичу, з престижним визнанням і бажаємо підкорювати нові шахові вершини!2017-04-10
переглядів: 711
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-04-11 Майдан
Так тримати!

свіжі новини:
(майдан)

свіжі коментарі:
(майдан)

всі коментарі

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.