...

Учні Колочаво-Брадолецької школи вдало виступили у обласних змаганнях з футзалу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Учні Колочаво-Брадолецької школи вдало виступили у обласних змаганнях з футзалу

Вже на початку цього року вихованці вчителя фізкультури місцевої школи Юрія Леднея гучно заявили про себе і під час виступу у обласних змаганнях з футзалу.

У зональній першості, що відбулася у Хусті, наші земляки практично всіх своїх суперників поклали на лопатки, перемігши відповідно господарів першості з впевненим рахунком 4:1, тячівських ровесників – 5:2 та рахівчан – 3:2.

У наступній фінальній стадії юнацького чемпіонату, що проводилася в Ужгороді у відомому спорткомплексі “Юність”, суперники у футзалівці з села над Тереблею, виявилися набагато серйознішими і відповідно боротьба точилася безкомпромісна. І цього разу не спасували брадольчани, обіграли гімназистів Перечина з мінімальним результатом 1:0 та ДЮСШ м. Ужгород. Щоправда, у впертому двобою все-таки поступилися гімназистам Сваляви (1:2), до речі, з його складу чотири спортсмени захищають честь обласного ДЮСШ.

Незважаючи на прикру осічку, підопічні Юрія Васильовича зуміли здобути перепустку на півфінальний поєдинок, в якому зустрічалися з титулованим берегівським “Берегвідейком”. На жаль, у рівній за силами грі брадольчани зазнали поразки з аналогічним рахунком 1:2. У боротьбі за третє місце наші земляки вдруге мали за опонента свалявців, які напередодні поступилися великоберезнянцям. Матч за бронзові нагороди був надзвичайно напруженим. Ведучи в рахунку 2:0, колочаво-брадольчани дещо послабили натиск і під завісу поєдинку поплатилися двома голами. Його долю мали вирішити пенальті, кожен з суперників пробивав по три рази. Фортуна посміхнулася футзалівцям з опришківського краю – 2:1. Отож, юні спортсмени з Брадольця не лише взяли реванш у свалявських гімназистів, але й здобули почесне третє місце. А переможцями першості стали великоберезнянці які переграли у головному матчі берегівчан (2:1).

Наші футзалівці були нагороджені медалями, кубком та дипломом департаменту освіти і науки ОДА, управління молоді і спорту облдержадміністрації та обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Воднораз кращим воротарем змагання визнано Василя Штаєра з Брадоььця.

Честь бронзових призерів захищали: Василь Штаєр, Юрій Шетеля, Василь Пишка, Роман Мацола, Юрій Пішта (капітан команди), Богдан Миколенко, Юрій Шандор, Іван Фриган, Іван Шандор та Роман Пишка (тренер – Юрій Ледней).

Отож, щиро вітаємо талановиту спортивну молодь нашого краю з дебютним успіхом і у цьому виді спорту! Між іншим, цього сезону колочавці візьмуть участь і у міжнародних змаганнях, що відбудуться у Сербії та Австрії.

Команда і тренер висловлюють вдячність за сприяння в участі в турнірі з футзалу в Хусті та Ужгороді керівництву відділу освіти РДА (нач. Надія Олексієнко).

На знімках: нагороди тримає основа брадольчан; під час вручення призів.


Учні Колочаво-Брадолецької школи вдало виступили у обласних змаганнях з футзалу


2017-03-10
переглядів: 1625
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2017-03-16 боюсь
гострого каблука...може бути влобі...

2017-03-16 НЕБІЙТЕСЯ
Лишіться судів , там мож добитися правди грпадо.

2017-03-16 Гершко
Судді розумні люди,бо нашої крови!!

2017-03-16 до Синевирців
Бо у нашому селі з прекрасними гостиприїмними людьми і мусор і пісок і даже корови посеред дороги і орігінальний базар по трасі колочава хуст усьо це надає привабливість і диковинку а наш народ тягнеся іминно до диковинки а не до акуратности. Но май головне што в нас булше і значно булше жидуської крови а се велика прерогатива не лиш у хоббі а в умінні жити на світі.

2017-03-15 Правда
В.в.блецкан як брав бабло так і далеко бере прийде до обіда ізбере кому потрібну суму після обіду рішає особисті питання одним словом відпочиває.

2017-03-15 До Колочавців
Чим ся хвалите,ваше село не крутоє,а бардачноє, ганьба пройтися по центру, як ся не ганьбите запрошувати гостів на всякі міроприємства, ріплянки і т.д. і т.п. у вас у центрі повалені забори, коло кожної хати на асвальті мусор і пісок, неможливо пройти, наведіть раз порядок, а тоді виставляйте Колочаву у світ та рекламуйте. У Синевирі,зверніть увагу, і то краще, біля будинків заметено-чисто, забори, більш-менш охайні, а у вас продовж усього села бардак, а ваша еліта дивить лиш себе,свій бізнес, а не село. А малі діти вам дорослим авторитет для села не зароблять, це лише тимчасове хоббі.Чао.

2017-03-14 Колочавці
Наше село самое круоє. Ми це вже дрказали по регбі і тепкр з футзалу ще ми много разів проявили себе з інших видів спорту. Дякуючи Леднею Ю В колочава йде впєрєді планєти всєй. Так што пудтягуйтеся аш хочете

2017-03-13 50
гривневі неоуїли .

2017-03-13 неє 100 гарантії
страшно глипати на камеру Насірова , не смійтеся неє гарантії невкого.

2017-03-13 План Шептун
Іди сам прибери, дебіле.

2017-03-13 Батьки дитини
Прохання до директорів і вчителів не заставляти наших дітей збирати по селу смітя бо господь вас усіх пібє сволота

2017-03-10 До Пилипчинця
В.В.Згадайте молодість...Як Ви грали в лопту за часів комсомолу.....

свіжі новини:
(колочава)

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.