...

П'ятниця тринадцяте: містичні заборони


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

україна


П'ятниця тринадцяте: містичні заборони

Сьогодні українці святкують Старий Новий рік, дівчатам останній раз залишилося поворожити на свого судженого, а суєвірні люди сидять вдома і бояться.

Адже сьогодні моторошна дата – п’ятниця тринадцяте! Цей день вже давно прийнято вважати «недобрим», який обіцяє нещастя у всіх сферах життя. У 2017 році п’ятниця тринадцяте випадає в січні та в жовтні, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на bdzhola.com.

За народними прикметами, цього дня трапляються дуже містичні речі. Серед наших предків у нього була й інша назва – «Відьмин» день, що не несе вдачу нікому, окрім чаклунів, магів та ворожок.

Так от, якщо цей день видасться для вас вдалим, варто замислитися: а чи немає у вас у роді людей зі здібностями?

Однак найчастіше п'ятниця 13-е виявляється невдалим днем: дрібні і великі неприємності сипляться на людей як з рогу достатку, а втому і дратівливість супроводжують з самого ранку.

Існують три перевірених способи вберегти себе і своїх близьких людей від біди в цей непростий день.

По-перше, сьогодні не можна брати та давати гроші в борг. Усілякий негатив можна легко передати через гроші, і віддати комусь свій фінансовий успіх.

Друга заборона: не розповідайте нікому про свої сновидіння! Підсвідомість дуже чутлива в цей день: розповідаючи про свої сни навіть найближчим людям ви ризикуєте втратити більшу частину життєвих сил.

І, нарешті, останнє: не сваріться! У п'ятницю 13-го всі почуття будуть гіпертрофованими, а емоційність - підвищена. Це може привести до великих скандалів і сварок, які в наслідку буде вельми непросто вирішити.2017-01-13
переглядів: 791
джерело: Українські реалії

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2017-01-20 ...
приємно

2017-01-15 Міша д
Треба визивати САВЧЕНКА ОБХС бо вкрали від БОЛОШИКА оба чумадани з доларами пса зотровили СВЕТА тай ІВАНКА ревут украли і відеопланшет туфлі і очки лишили

свіжі новини:
(україна)

найбільше читають:
(україна)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.