„Чи був покійний моральною людиною?” – питався Остап Бендер у жалобній промові над могилою Михайла Самуелійовича Паніковського, людини без паспорта. І сам же відповідав: „Ні, покійний не був моральною людиною”

ЛЕДЬ НЕ ЗГОРІВ БУДИНОК


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село негровець


ЛЕДЬ НЕ ЗГОРІВ БУДИНОК

Вогнеборці врятували

Від цілковитого знищення.

12 січня о 05:12 до Служби порятунку «101» повідомили, що в селі Негровець Міжгірського району на приватному обійсті горить надвірна споруда. Про це рятувальників повідомила 47-річна власниця. Жінка помітила пожежу, коли язики полум’я вже охопили частину даху будівлі.

На місці події працювали чергові караули державних пожежно-рятувальних постів населених пунктів Колочава та Синевир, Загалом, до ліквідації було залучено 7 чоловік особового складу та дві одиниці пожежно-рятувальної техніки. Гасіння пожежі проводилося шляхом підвозу води.

Завдяки вчасно вжитим заходам, вогнеборцям вдалося не допустити збільшення території горіння та врятувати поруч розташовані житловий будинок та оберіг із сіном від можливого знищення. О 05:35 пожежу вдалося локалізувати, а о 06:30 її повністю ліквідували на площі близько40 кв. м.

Під час пожежі ніхто не постраждав. Остаточна причина та збитки встановлюються.

У результаті пожежі знищено та пошкоджено покрівлю на всій площі, хлів, 2 т сіна та 3 тони зерна.2017-01-12
переглядів: 561
джерело: У ДСНС України у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-01-12 ванька обхс
но що варгуне брехав леднейови що чуп продавав хащу а чуп доті до твоі цильки ходив та бавив доста та гроші светі давав а ти дурню за хащив дивив доті що мало тя неспалили ти дураком і помреш

свіжі новини:
(негровець)

свіжі коментарі:
(негровець)

всі коментарі

найбільше читають:
(негровець)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.