...

Лижні перегони на Міжгірщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село келечин


Лижні перегони на Міжгірщині

Лижники стартували.

Минулої неділі у селі Келечин відбулася відкрита першість ОДЮСШ з лижних перегонів. У ній взяли участь учні спортивних шкіл двох сусідніх районів – Міжгірського та Воловецького.

Варто відзначити, що вже за дебюту змагань юні лижники демонструють непогані результати у гострій конкуренції між собою. Цього разу переможцями стали: юнаки 1999-2000 р. н. – Назар Калитич (Воловець); дівчата 1999-2000 р. н. – Марія Фалюкович (Сойми); юнаки 2001-2002 р. н. – Василь Мись (Келечин); дівчата 2001-2002 р. н. – Анюта Феєр (Келечин); юнаки 2003-2004 р. н. – Ігор Русин (Н. Студений), дівчата 2003-2004 р. н. – Іванна Гойчук (Буковець). Другими і третіми призерами у своїх вікових групах стали Василь Дзьобак, Микола Гойчук з Н. Студеного, Василь Мигалейко -- Келечин, Валентин Кіс, Мар’яна Брюхович, Іван Фітас – Воловець, Дмитро Дубович – Гукливе, Марина Шкирта, Андріана Карпович.

За словами директора ОДЮСШ ФСТ “Спартак” Івана Костя, зараз проходить цілеспрямована підготовка учнів спорт шкіл до успішно виступу на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат, що пройде у Чернігові з 29 січня по 2 лютого наступного року. З цією метою відбудуться відбіркові змагання у січні, щоб визначитися із складом збірної Закарпаття. Є всі сподівання, що до неї потраплять і лижники з Міжгірщини. Іван Дмитрович також повідомив, що вихованці спортшколи з Рахівщини Наталія Васильчук та Тетяна Матвієнко у складі збірної України візьмуть участь у Всесвітньому юнацькому олімпійському зимовому фестивалі, який пройде у лютому 2017 року у Туреччині.2016-12-28
переглядів: 834
джерело: Василь ПИЛИПЧУК.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(келечин)

найбільше читають:
(келечин)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.