...

Чому в нашому районі?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село подобовець


Чому в нашому районі?

Мав я розмову з Головою Міжгірської райдержадміністрації Andriy Sheketa про виділення земельної ділянки в лісі над Шипотом для створення стаціонарного табору юних альпіністів України. Андрій сказав історичну фразу: "Ми не проти дитячого альпінізму. Але чому в нашому районі?!"
P.S. Фото поруч села Подобовець. Ще місяць тому тут був ліс! Хочеться спитати від імені юних альпіністів України тепер вже у депутата Закарпатської облради: "Андрію! Чому в нашому районі?!"


Комкнтарі:
Andriy Sheketa Олександр Стефанович якщо у вас є питання щодо вирубки лісу в якомусь конкретному місці то задавайте їх керівництву Лісгоспу. Ну а те, що в Міжгірському районі ліс рубали багато років ні для кого не секрет, тому в чому питання до мене я так і не зрозумів. А щодо виділення землі то пояснював тоді і пояснюю тепер, РДА землю не виділяє! А за брехню щодо, нашого району і дітей (проти яких я нічого ніколи не мав) ви урочисто відправляєтесь в бан!

Viache Slav Краще б, як депутат, урочисто і показово вплинув на ситуацію... але значно легше "в бан"!
Не соромно?

Олександр Стефанович Шекета так і не зрозумів питання. Але сказав чесно - рубали і раніше! Декілька сотень доларів в кишеню якомусь чиновнику - це важніше, ніж туристичний розвиток району. Будуть туристи приїжджати і дивитись на пеньки поруч села Подобовець.

Галина Котурбаш " в чому питання до мене я так і не зрозумів" - тому пане Андрію, що ви депутат обласної ради!!!!

Василина Шегута так пане- ви депутат!

Denys Man У даному випадку я б насварив Андрія лише за те, що він не зрозумів про важливість гуртків у Міжгірському районі. В т.ч. і альпінізму. А щодо лісу, то питання в першу чергу до компетентних органів. Є лісгосп, який займається лісом. І відповідає за всі рубки. Рівно як і за посадки. А як депутат обласної ради Андрій Андрійович періодично вказує цьому лісгоспу як він господарює неправильно не лише в районі, але й на території області

Олександр Стефанович Гірський хребет Полонина Боржава - це не приватна власніть. Це - багатство всієї України! Навіть коли в України були гори Криму, всерівно для дітей займатись альпінізмом та гірським туризмом найкраще було саме в горах Карпатах. Бо тут нема крутих скал, безпечно. Перепад висот до тисячі метрів - це знахідка навіть для "дорослого" альпінізму. І мова не про туристичні гуртки Міжгір'я, мова про табір юних альпіністів для всієї України. Такий табір був на Кавказі з 1936 року. Тепер немає...

Василина Шегута а депутат?

Галина Котурбаш Отож! Хай як депутат і "вказує цьому лісгоспу як він господарює неправильно не лише в районі, але й на території області"!

Олександр Стефанович На перевалі Уклін був табір юних туристів для дітей всієї України. Я школярем проходив там навчання та піднімався на вершини. Потім потрапив до табору юних альпіністів, там отримав значок "Альпинист СССР" і вже більше 30 років працюю інструкторм з альпінізму. Це гарний, потрібний державі вид спорту. Молодший брат альпінізму - скалолазання, стало вже олімпійським видом спорту. І про Україну почують в Токіо, бо українські скалолази - дуже сильні! А ще альпінізм поставляє кадри для міністерства надзвичайних ситуацій, бо рятувальники у горах - саме із альпіністів.

Valentina Shcherbakova Премьера Гройсмана слышала вчера - цитировало его радио ЭРА. Собирается (указывает) расследовать все случаи вырубок и ждет открытия уголовных дел. Трёп фирменный, винницкий? Или дожмет и заставит лесорубов сидеть? Как может быть ЛЕС частным? небо еще не продали в розницу?


Чому в нашому районі?

Чому в нашому районі?


2016-11-03
переглядів: 1098
джерело: Олександр Стефанович

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2017-08-07 Лісник
Ясю! Ащо ти кажеш, що й Москаль в долі? Но люди добрі-хоть єнного корупціонера безсилого назвали відкрито, що бере, тому нич ся й не робит і в Міжірю і у области , щоб не вирубували ліс. Треба вже до Порошенка на Моцкаля письмо писати бо туй нич не помагат.

2017-02-22 ЯСЯ ЛІСНИК
Я РУБАВ ТАМ, РУБАЮ І БУДУ РУБАТИ БО МАЮ КРИШУ ЗАНОШУ КОМУ ТРЕБА ТАЙ УСЬО. ТАКЩО ВІДДИХАЙТЕ.

2016-11-04 Шкет
300

2016-11-04 Будришин
150 +150?

2016-11-03 хаща
Стефанович древня фамілія.

2016-11-03 Захисник
Подивіться тільки, що з лісом зробили біля с.Репин-не-тільки пеньки стирчать в урочищах " Рокозата", від ур. "За кривулею" до Ур. "Квас" Келечин по оби-дві сторони дороги І нікому ніякого діла до цього : ні районній, ні обласній адміністрації. Ніц не зробив у цьому напрямку голова обладміністрації пан Москаль,звертались, тільки фейки про розслідування. Москаль! Припиніть, благаємо, вирубки хоч над слом, в урочищі "За рікою" вже біля людських хат. Чи Ви безсилі, а може в долі з бандитами.

2016-11-03 Судоплатов
Колхозник майданський ще дістане за свої діла.

свіжі новини:
(подобовець)

найбільше читають:
(подобовець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.