Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Сьомий айфон і все таке інше…


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

україна


Сьомий айфон і все таке інше…

– Тьотю Олена, а можна я не помру? – Хлопчик, що лежить на ліжку, повністю позбавлений волосся на голові. Шкіра зеленуватого відтінку. Він схожий на Фантомаса з французької комедії, от тільки не смішно. Нітрохи.

Літня, за шістдесят, санітарка здригається всім тілом. Звикнути до такого не можна. Не вміє людина до такого звикати. Тому вона й називається людиною.

– Ну що ти таке кажеш, мій хороший! Звичайно, ти не помреш … – а в очах сльози.

– Тьотю Олена, розумієте, в суботу у мами буде день народження. Я ось їй і подарунок зробив… сам зробив… а як я їй його подарую, якщо помру? Можна я до суботи не помру? Можна?
Онкологія. Палата для тих, хто переступив межу між життям і смертю. Ці діти – вже мертві, хоча виглядають як живі, навіть розмовляють… Кожному тут залишилися лічені дні. Може бути, тижні або навіть місяці. Приречені діти – якщо ви скажете, що бачили щось більш страшне, я вас вдарю.

Йому нічого не потрібно. Його ніщо не врятує, він тільки хоче дожити до дня народження своєї матері й вручити їй свою незграбну, з дешевого картону і кольорового паперу, саморобку. Найцінніший в його та її житті подарунок. Господи, я в тебе не вірю, але допоможи матері пережити це! Допоможи їй з розуму не зійти…

А у нас – айфони. Який там за рахунком, шостий або вже сьомий? У нас – золоті унітази. У нас – вбудований «чисто заради приколу» в холодильник MP3-плеєр. У нас колекція з сотні задекларованих і тисячі незгаданих годинників, колекція антикварних картин, рідкісні екземпляри книг...15 шуб дружини...

P.S: Кожен з нас має тисячі бажань.
Схуднути.
Мати більше грошей.
Новий телефон.
У людини, хворої на рак, бажання тільки одне – перемогти свою хворобу.2016-10-29
переглядів: 765
джерело: http://blyskavka.top/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(україна)

свіжі коментарі:
(україна)

всі коментарі

найбільше читають:
(україна)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.