...

Студія «Квартал 95» показала у Латвії скандальну пародію на українську владу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село світ


Студія «Квартал 95» показала у Латвії скандальну пародію на українську владу

Студія «Квартал 95» показала у Латвії скандальну пародію на українську владу
Володимир Зеленський
У Латвії на фестивалі гумору та музики Made in Ukraina актори студії «Квартал 95» показали скандальну пародію на українську владу і зокрема на президента країни Петра Порошенка.

«Ви знаєте, я став президентом України в дуже непростий час. І ось вже два роки мені вдається зберігати цей час непростим», - заявив під час виступу один з акторів студії Володимир Зеленський, виступаючи в ролі Порошенка.

«Ви знаєте, в нас абсолютно новий рівень економіки, ми дійшли до цього рівня, він зветься жебрацтво. Все дуже просто - ми випрошуємо економічні надлишки ринкових економік сусідніх країн. Схема надзвичайна, перевірена циганами. Це не лохотрон, не фінансова пірамида - ви даєте нам свої гроші, ми вам їх потім не повертаєм, гарантія 100%», - продовжив Зеленський.

Також артист порівняв Україну із «актрисою з німецьких фільмів для дорослих».

Цей виступ обурив користувачів соцмереж. «З огляду на, те, що мета фестивалю показати культуру України в Європі, ідея відправити туди “Квартал 95” була не найкращою», - пишуть коментатори відео.

«Квартал ви пробили Дно, відправляйтесь до Лорак, та Повалій», - йдеться у коментарі до відео, - «Вони показали убогого хохла, якими вони стали самі. Хоча як бачу, хохлам і ватник виступ шалено сподобалося».

Крім Порошенка, у Юрмалі висміяли мера Києва Віталія Кличка, Юлію Тимошенко, голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі та колишнього президента Україні Виктора Януковича. Останнього коміки назвали «людиною, яка пройшла шлях від лопухів до золотого унітазу і назад».


Виступ відбувся у липні в латвійській Юрмалі. 10 вересня на українському телебаченні з’явилась телеверсію фестивалю Made in Ukraina. Тож українські глядачі змогли побачити та почути те, що саме показав латвійським глядачам «Квартал 95».2016-09-12
переглядів: 1275
джерело: http://zaxid.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2016-09-13 о да
треба вміти сміятися і над собою. а не тільки над іншими. а хлопці молодці)))

2016-09-13 Ярослав
МОЛОДЦІ !!!!! 95-кварталу честь і слава.ВОНИ ПОКАЗАЛИ ВСЮ ГНИЛЬ ЦІЄЇ БАНДИТСЬКО-БАРИЗЬКОЇ БАНДИ. СЛАВА 95-КВАРТАЛУ ЯКИЙ ПОКАЗАВ ДУМКУ ПРОСТОГО УРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

свіжі новини:
(світ)

найбільше читають:
(світ)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.