...

Ми і влада... - вчора, сьогодні...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село нижній студений


Ми і влада... - вчора, сьогодні...


Ми живемо у країні неляканих ідіотів...


Іноді мені здається, що ми живемо у країні неляканих ідіотів, які щиро вірять всьому, що чують з вуст наших можновладців.
Ми, українці, надзвичайно довірливі, політично незрілі, маємо коротку пам’ять, не вміємо аналізувати факти. До таких висновків приходиш, коли починаєш задумуватись над тим, що відбувається в нашому соціально-політичному житті.
Так що ж відбувається?...Після Революції Гідності і ганебної втечі Януковича з України, до влади, здавалося б, прийшла нова команда на чолі з Петром Порошенком, яка голосно декларувала демократичні принципи розвитку держави, обіцяла проведення реформ у всіх сферах життя. Натомість маємо узурпацію влади в державі кількома олігархічними кланами, повномасштабну війну на Сході, катастрофічне падіння рівня життя громадян України, зростання злочинності, правовий нігілізм, повну зневіру людей у керманичах. Це реалістична картина змальована з натури.
Але наші можновладці зі сторінок «підлежачих» і «підлизачих» їм газет та екрана телевізора цілодобово намагаються переконати нас, що реформи успішно проводяться і дають позитивні результати. Виявлється, Україна, за словами Арсенія Яценюка, чи не за всіма економічними показниками, на зло внутрішнім і зовнішнім ворогам, вперто рухається вперед. Щоправда, ми цього не відчуваємо. Нас закликають ще трохи потерпіти, затягнути паски, а реформи ось-ось запрацюють. Але, впевнений, що не запрацюють, бо їх нема. А є намагання якомога глибше запустити руку в наші кишені вигребти дріб’язок, що там ще залишився. Хіба підвищення тарифів на газ, електроенергію, комунальні послуги – це і є ті реформи, що нам обіцяли до виборів? А де обіцяні реформи в державному устрої, економіці, сільському господарстві тощо? Їх нема, а є недолуга імітація їх проведення. Є намагання банально нас обдурити, дезінформуючи, зомбуючи з екранів телевізорів, газет, різних політичних сайтів, звідки нас накриває справжня лавина брехливої чи напівправдивої інформації. Нинішня влада вишукує нові шляхи і способи обдирання людей, намагається забрати останнє, таким чином свідомо штовхаючи нас на порушення законів, створюючи систему кругової поруки. Вона відверто знущається над здоровим глуздом, придумуючи і запроваджуючи нові тарифи, ніби провіряє, наскільки ми вже отупіли, випробовує наше терпіння. А як інакше сприймати намагання запровадити нові тарифи за транзит газу окремо до газової плити і до газового котла? Хіба це не абсурд? Адже за законами ціноутворення у вартість газу закладена ціна й за транзит, яку ми сплачуємо за показами лічильника газу. Чому ми повинні сплачувати два рази? Нас переконують, що ціна на транзит – виокремлена від ціни на газ, що ми сплачували, і ніби вона навіть впаде за рахунок цього. А насправді – це чистої води лохотрон, намагання на пустому місці створити чергове корито для тих, кому не вистачає місця біля монополізованого корита «Укргазпрому». Не здивуюсь, якщо завтра за цією схемою нас попросять сплачувати гроші за транзит електроенергії окремо до телевізора, пральної машини, електрочайника та інших побутових електроприладів. А чому ні? Слідуючи їхньою логікою, завтра при покупці палиці ковбаси в супермаркеті мене попросять на окремий рахунок сплатити гроші за транзит ковбаси до магазину. Хіба – не дурня ? Цікаво, а як ця «контора» збирається впливати на тих, хто не сплачуватиме за транзит газу до плити та газової колонки, а сплачуватиме тільки по лічильнику? Заберуть у нас плиту чи котел? Відключать газ? За яким правом? Хіба це не абсурд!?? Не спроба пошити нас у дурні!? Недарма цей платіж планувалось ввести з першого квітня на «день дурня».
Словом, перш ніж віддавати свої гроші, добре перед цим подумаймо, бо маємо справу з наперсточниками у владі, які будь-що намагаються нас, говорячи їхньою мовою,
«киданути».
Допоки ми залишатимусь отарою овець, дозволятимемо безсоромно знущатись над нами? Питання не риторичне….2016-07-13
переглядів: 886
джерело: Володимир Мишанич

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(нижній студений)

найбільше читають:
(нижній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.