...

Палили траву – ледь не спалили смерековий ліс


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село келечин


Палили траву – ледь не спалили смерековий ліс

На Закарпаття прийшла весна, а з нею – тепла погода. Відтак люди масово почнуть прибирати садибні ділянки, угіддя і спалювати суху минулорічну траву. При цьому існує ризик виникнення пожеж в екосистемах. Зазвичай до лиха призводить людська недбалість і недотримання елементарних правил протипожежної безпеки.
Так і трапилось на Міжгірщині.
Традиційно весною верховинці навмисне підпалюють торішню нескошену траву. Природним масивам завдається велика шкода, насамперед гине флора.
Серед білого дня вогонь розперезався на околиці села Келечина – неподалік відомого мінерального джерела. Полум’я ледь не дійшло до смерекового лісу. У попередні роки подібне спалення трави призводило до серйозних пожеж, які ліквідовували рятувальники.

Усього за останні три доби в різних районах Закарпаття трапилося 12 пожеж в екосистемах. До того ж, одна людина отримала травми внаслідок спалювання сміття. 18 березня до реанімаційного відділення Воловецької центральної районної лікарні госпіталізували 71-річного мешканця смт Воловець, який спалював сміття на власній ділянці. Через свою необачність чоловік отримав опіки нижніх кінцівок ІІ–ІІІ ступеня важкості.

У зв’язку з цим Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до людей із закликом завадити виникненню пожеж в екосистемах. Для цього будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем, не залишайте без нагляду розведене багаття, не розпалюйте вогнища біля будинків і садиб, а також у жодному разі не спалюйте скошену траву, чагарники чи сміття й не дозволяйте робити цього дітлахам. Пам’ятайте, що тільки виконання цих правил дозволить уникнути розгулу вогняної стихії.2016-03-21
переглядів: 982
джерело: У ДСНС України у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-03-21 Сашко
В майдані голова села возить смітя з зельонки на дамбу і там палит. Димит на півсела і вонит. Айбо він голова мусиме терпіти.

свіжі новини:
(келечин)

найбільше читають:
(келечин)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.