Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Зобов’язуються зробити дорогу для туристів зі Львова


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Зобов’язуються зробити дорогу для туристів зі Львова

Сколівський район у Львівській області та Міжгірський район на Закарпатті, які розділяє адміністративна межа, з’єднають туристичною дорогою. Таке рішення прийняв голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у ході робочої поїздки на Міжгірщину, повіідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.
– У Львівській області є чудовий гірськолижний курорт Славське, але снігу там зазвичай менше, ніж на сусідній Міжгірщині. До мене звернулося керівництво Львівської ОДА з пропозицією з’єднати ці два райони ґрунтовою дорогою в районі с. Верхній Студений (Міжгірщина). Туристи, які зупиняються на турбазах Славського, зможуть їздити кататися на лижах до нас. Або приїжджати влітку на Синевирське озеро, в Бункер лінії Арпада та інші цікаві туристичні об’єкти.
Львів’яни вже проклали ґрунтову дорогу до адміністративної межі із Закарпаттям. Тепер наша черга – зробити таку ж дорогу довжиною 2,8 кілометра від околиці Верхнього Студеного. Вона значно скоротить час і відстань, адже тепер, щоб потрапити на автотранспорті зі Славського в Пилипець, туристам доводиться їхати через Нижні Ворота у Воловецькому районі й робити гак у 80 кілометрів. Розпорядження про будівництво дороги я віддам найближчим часом. Її відкриття значно пожвавить економіку як прилеглих сіл, так і сусідніх районів двох областей, – прокоментував Москаль.


Зобов’язуються зробити дорогу для туристів зі Львова


2016-02-05
переглядів: 977
джерело: прес-служба Закарпатської ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.