Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

БУДІВНИЦТВО БЕСКИДСЬКОГО ТУНЕЛЮ ВИХОДИТЬ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


БУДІВНИЦТВО БЕСКИДСЬКОГО ТУНЕЛЮ ВИХОДИТЬ НА ФІНІШНУ ПРЯМУ

АБО ЯК ПРОКЛАДАЄМО ЩЕ ОДИН ШЛЯХ У ЄВРОПУ

Будівництво нового Бескидського тунелю стартувало 2013-го, а відбувається воно за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і «Укрзалізниці». Сьогодні побудовано вже 1673 метри, загальна ж довжина тунелю становить 1764 м. Різницю у 91 метр ті, хто працює тут, планують пройти до кінця грудня. Проте, зазначають на будівництві, яке є нині чи не наймасштабнішим проектом в Україні, тоді завершиться тільки перший етап, а за ним послідують ще вісім. Розмови про розширення пропускної здатності тунелю на перегоні Бескид—Скотарське, який на сьогодні є одноколійним, почалися ще у 2006 році. Саме тоді «Укрзалізниця» оголосила тендер на його реконструкцію.


Підготовка до цього почалася у 2011-му, в наступні 2 роки визначили підрядника для проектування та виконання робіт. Саме ж будівництво стартувало 2013-го, а відбувається воно за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку та «Укрзалізниці». Кошторис робіт —102 млн євро.

І хоча залізнична станція «Бескид» зустрічає словами «Вітаємо на Закарпатті», фактично вхід до тунелю знаходиться ще на Львівщині. Кордон між нею та нашою областю проходить хребтом, під яким і будують новий двоколійний тунель. Його метою є можливість курсування поїздів без вимушених зупинок, спричинених наявною на сьогодні, лише однією колією. Завдяки п`ятому Пан`європейському транспортному коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна — Росія), його нерідко називають «тунелем у Європу». Побувавши на будівництві, скажу, що у цих словах більше істини, ніж може здатися на перший погляд.

Зайшовши на територію, перше, що кидається в очі – це сучасна техніка, величезні приміщення, обладнані всім необхідним для якісної та продуктивної роботи, а ще – працівники у чистому спецодязі та захисних касках. Чим не європейський підхід?


Поспілкувавшись із начальником дільниці та керівником проекту Анатолієм Ланіним, який представляє підрядника – ПрАТ «Інтербудтунель», з`ясовуємо, що на сьогодні будівництво Бескидського тунелю – чи не єдиний масштабний проект в Україні. Фахівець пояснює, що із урахуванням природи порід (піщаники, алеврити) прокладають тунель буропідривним способом. «Ми будуємо тунель за тридцять метрів від існуючого. Це досить важка ситуація. Складність у тому, що 30 м – невелика відстань. Щодня відбуваються підривні роботи. Підриваємо близько 400 кг вибухівки. Щоб не порушити цілісність сусіднього тунелю, потрібна ювелірна робота. Тому тут працюють одні з найкращих спеціалістів у галузі тунелебудування України». А контроль та моніторинг процесу здійснюється представниками однієї із австрійських фірм, а також замовника – «Укрзалізниці», присутність яких на будмайданчику є цілодобовою.

Дізнаємося і деталі будівництва. Виявляється, підривні роботи ведуться з урахуванням розкладу руху поїздів, точніше – за відсутності будь-якого руху старим тунелем. Адже процес є складним та небезпечним. Після вибуху впродовж кількох годин відбувається «відкатка» порід, і лише опісля приступають до кріплення та бетонування. Аби встигнути вчасно здати об`єкт, прокладання відбувається без перерв та вихідних. На даний час для роботи задіяно близько 300 фахівців, які працюють по 8 годин у кілька змін. Сьогодні побудовано вже 1673 м, загальна ж довжина тунелю становить 1764 м. Різницю у 91 метр планують пройти до грудня. Проте, зазначають, що тоді завершиться тільки перший етап будівництва, за ним послідують ще з вісім. Після чого тунель передадуть «Укрзалізниці», яка до введення його в експлуатацію має ще встигнути прокласти комунікації та колію. Окрім того, всередині буде розміщено 49 ніш, 12 камер і 3 аварійні «хідки» (коридори, які за аварійної ситуації виведуть людей до старого тунелю). Таким чином, новий тунель втричі перевищуватиме габарити вже існуючого, оскільки буде 12 м завширшки та 11 — заввишки.


Розповівши про це, пан Анатолій погоджується провести екскурсію своєрідним будівельним містечком, адже на його території, окрім технічних приміщень, розташований гуртожиток на 94 місця, їдальня, яка годує працівників тричі на день, а також забезпечує пайки нічній зміні, та медпункт.

Цікавилися, після введення в експлуатацію нового тунелю, що буде зі старим? Нам радять за такою інформацією звертатися до представників «Укрзалізниці», адже саме це відомство вирішуватиме його подальшу долю. Самі ж фахівці тунелебудування наголошують лише на тому, що існуючому тунелю вже 129 років. Особливе занепокоєння викликає його експлуатація в зимовий період, оскільки через просочення вод тунель обростає бурульками, а це може стати причиною небезпечних ситуацій. І запевняють, новий тунель буде повністю безпечним, оскільки оснастять його сучасними приладами робочого та аварійного освітлення, вентиляцією, відеонаглядом, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів, а також постійним моніторингом внутрішнього стану, засобами пожежної безпеки й системою антикорозійного захисту.

Завершити всі роботи та ввести новий Бескидський тунель в експлуатацію планують у 2017 році.2015-12-11
переглядів: 1607
джерело: Лідія ДЕМ’ЯН.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-12-11 МОЛОДЦІ
Оцінили, даже дуже оцінили. Хлопці молодці! Видко ходять добробуту, мають нові ідеі і втілюють у життя. Думаю, новій владі потрібно допомагати і підтримувати у всіх починаннях таких людей. Не може бути одного лідера. Люди можуть одинаково поважати, сприймати і підтримувати декілька лідерів, тільки галузі різні. ОК, хлопці? Знайдіть спільну точку дотику, і випийте кінці-кінців мирову. Хіба не час? Розуму нам і терпіння, великого терпіння

2015-12-11 Буришин
То тунель ми з шекетов рили рили і прорили. Ми хотіли в словакію але дурний шекета не орієнтуєся на місцевості а тому ми попали на польський бік. Не хотівня слухати а тому незмоглисьме втікти від виборців. Прийдеся віддати гроші.

2015-12-11 ДА
КОНЕЧНО БАЧИЛИ НОРИ

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.