...

Кремлівське "русинство" намагається протиснутися в політичний простір Закарпаття через партію "За Права Людини"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Кремлівське

У середу, 9 грудня, на електронні адреси ряду закарпатських ЗМІ надійшов анонс прес-конференції з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Організатором заходу названо Закарпатську обласну організацію Партії "За Права Людини".

Закарпаття онлайн насторожила заявлена тема прес-конференції, на якій, відповідно до анонсу, "йтиметься про юридичні аспекти реалізації в Україні прав і свобод, визначених Загальною декларацією прав людини. Порушуватимуться питання дотримання конституційних прав громадян."

Дивним чином це респондується з резонансним візитом на Закарпаття прокремлівського євродепутата від Чехії Томіо Окамури, який, у контексті того ж таки Міжнародного дня прав людини, прибув у регіон з метою торпедування теми політичного "русинства", що перебуває під впливом Москви.

Навіть побіжні пошуки в інтернеті щодо заявлених учасників цього заходу підтверджують ймовірний прихований сумнівний зміст планованого заходу.

Першим учасником прес-конференції названий Василь Кузьо – голова Закарпатської організації Партії "За Права Людини", колишній представник Уповноваженого ВР України з прав людини у Закарпатській області.

Як можна переконатися з відкритих джерел в Інтернеті, більшу частину своїх зусиль на вказаній посаді В.Кузьо використовував і подовжує використовувати для пропаганди та підтримки проросійської версії політичного "русинства". Більше того, навіть уже в квітні цього року він з публічної трибуни озвучував небезпечну, криваво відпрацьовану Росією на Донбасі тезу про надання Закарпаттю статусу спеціальної самоврядної території.

За дивним "збігом" обставин" активним "русином" є і інший заявлений учасник "правозахисного" заходу – Михайло Бабидорич, голова Ужгородської районної організації Партії "За Права Людини", заявлений як експерт із екологічних проблем. Останній, з-поміж іншого, є автором так само небезпечної ідеї (по-суті, тієї ж, протягуваної Москвою для українських регіонів спеціальної самоврядності) про "малу конституцію" для Закарпаття, відповідно до якої Закарпаття має "платити Києву податки у розмірі, який саме й визначатиме". При цьому М.Бабидорич свідомо, з метою маніпуляції вкидає в інформаційний простір недостовірну тезу про, начебто, об'єднання Закарпаття з Галичиною.

Неприхованим прихильником і популяризатором "русинства" є і третій учасник прес-конференції – Василь Бедзір, голова Ужгородської міської профспілки працівників мас-медіа, журналіст, з приватної скриньки якого і було розіслано запрошення на захід.

Що суттєво, судячи з раніше публікованих матеріалів, до вказаної політичної сили, окрім заявлених до участі в прес-конференції, входять і інші одіозні провідники кремлівського напрямку "русинства" на Закарпатті. Наприклад, організатор візиту Томіо Окамури на Закарпаття, відставний працівник Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації, голова проросійського "русинського" об’єднання «Субкарпатія» Микола Бурак.

У вказаному контексті анонсований захід, як і специфічний набір його учасників, навряд чи можна вважати випадковим. Тим більше, що власне "русинська" специфіка організації чомусь маскується під інші аспекти діяльності. Судячи з усього, Росія таки не відмовилася від своїх планів по дестабілізації Закарпаття і дезінтеграції України.

Тому журналісти мають бути свідомими учасниками суспільно-політичних процесів на Закарпатті і не виступати бездумно популяризаторами деструктивних прокремлівських сил. А спецслужби – відстежувати ситуацію та здійснювати превентивні заходи щодо нейтралізації аґентурних зусиль країни-агресора.

У подібний спосіб, до речі, кремлівсько-"русинська" аґентура намагалася проникнути в інформаційний простір Закарпаття через так звану Громадську організацію "Закарпатська обласна організація захисту прав заробтчан". Тоді інформація, зібрана журналістами Закарпаття онлайн з відкритих джерел в інтернеті, у підсумку призвела до того, що СБУ застерегла вказану організацію від вчинення сепаратистських дій.2015-12-10
переглядів: 1548
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2018-10-23 Евгения
Перезвоните пожалуйста по телефону +7 (495) 248-01-88 Евгения

2015-12-14 мочкошний русин
слава русинам з даунклуба

2015-12-14 БУКВАР!!!!!!!!!!!!!
ПРАВИЛЬНО В УКРАЇНСЬКІ МОВІ вживають СЛОВО БУКВАР????????А БУКВАРЬ ЦЕ ВЖЕ ПОМИЛКА !!!!!!!!!!!!!!!!

2015-12-14 технарь
У Маринця уже цілий місяць робочі з профтеха роблят безплатно ремонти на дачі в Річці, а зарплату получают в бурсі. Де дивлят правоохоронці, треба сепаратиста покласти на місто!

2015-12-14 До звстка
На "пройшовших виборах" ? Тупа вівця, почитай краще букварь.

2015-12-10 агент
Маринець уже давно робить на дискридитацію влади сексот пістяний

2015-12-10 звстка
а ще кандидатом в депутати від цьої сепаратиської партії на пройшовших виборах в обласну раду був агент ФСБ-КГБ Маринець

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.