Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Відкрито дитячий садочок після капремонту.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село голятин


Відкрито дитячий садочок після капремонту.

Сьогодні у нашому селі відбулася надзвичайно велика подія (як на масштаб села).
Відкрито дитячий садочок після капремонту.
Здійснено заміну вікон на енергозберігаючі, ремонт водопровідної та каналізаційної мереж, встановлено нову сантехнику, закуплено нові меблі. Завдяки реалізації даного проекту покращився температурний режим в дитячому садку, інженерні комунікації закладу приведені до стану, що відповідає сучасним вимогам.
Також зроблено косметичні ремонти коридорів та харчоблоку. В урочисту мить з привітальними словами до присутніх звернулися: голова Міжгірської РДА В. І. Худинець, голова Міжгірської райради В.М. Щур, заступник голови Міжгірської райради Кость І.І. та сільський голова Попович В.Ф..
Але ніхто зупинятися на досягнутому не збирається. В ході розмови було досягнуто домовленостей про продовження робіт в дитсадочку. Справа в тому, що завдяки позитивній демографічній обстановці в селі, необхідно відкривати другу групу. Приємно, що від керівників району почуто позитивні та схвальні відгуки і намічені перші кроки з виконання задуманого. Звичайно, що гості приїхали не з «пустими» руками. Дитсадочку від керівників району було подаровано мультиварку, обігрівач та музичний центр. Я, як районний депутат, зробив теж скромний подарунок.
Користуючись нагодою, в ході візиту, з першими керівниками району, обговорено такі важливі проблеми села як: капітальний ремонт «аварійної дороги» (Майдан – Голятин - Новоселиця), будівництво будинку творчості, розвиток туризму, заміну котлів у Голятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів та інше.
Від імені громади села, як районний депутат, дякую голові села Попович В.Ф. завідуючій дитсадком Ледней С.В. та всьому колективу дитсадку за пророблену роботу.


Відкрито дитячий садочок після капремонту.

Відкрито дитячий садочок після капремонту.

Відкрито дитячий садочок після капремонту.


2015-12-03
переглядів: 1598
джерело: Mykola Derych

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(голятин)

свіжі коментарі:
(голятин)

всі коментарі

найбільше читають:
(голятин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.