«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

ПОСТАНОВА Міжгірського райсуду


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село нижній студений


ПОСТАНОВА   Міжгірського райсуду

Справа № 302/1141/15-а
2-а/302/79/15
Категорія 1

П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13.11.2015 р.
Міжгірський районний суд Закарпатської області
в складі: головуючого судді Цімбота В.І.,
при секретарі Куруц В.І.,
з участю: позивача ОСОБА_1,
представника позивача ОСОБА_2,
представника відповідача територіальної комісії Галамба В.Ф.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Міжгір'я справу за позовом ОСОБА_1 до Н.Студенівської сільської територіальної виборчої комісії про бездіяльність комісії та зобов'язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

30.10.2015 р. біля 15 год. 37 хв. ОСОБА_1 як кандидат на посаду сільського голови подав до суду позов про бездіяльність Н.Студенівської територіальної виборчої комісії Міжгірського району Закарпатської області та зобов'язання такої провести перевірку відбитків печаток дільниць на бюлетенях та повідомити правоохоронні органи про вчинення кримінального правопорушення.

Мотивує ОСОБА_1 свої вимоги тим, що 27.10.2015 р. він звернувся із заявою до Н.Студенівської територіальної виборчої комісії про перевірку бюлетенів по виборах сільського голови на мокру печатку на кожному з бюлетенів.

Однак комісія його заяву не розглянула, рішення не прийняла, тобто проявила бездіяльність.

Тому просить суд визнати бездіяльність комісії по розгляду його заяви незаконною та зобов'язати комісію розглянути його заяву та повідомити правоохоронні органи про вчинення злочину, так як бюлетені не були одинакові по кольору і він вважає, що такі підроблені і вкинуті за іншого кандидата.

ОСОБА_1 та його представник вимоги підтримали, просять суд такі задоволити.

Голова Н.Студенівської територіальної виборчої комісії з позовом не згідна, так як заяву ОСОБА_1 ними розглянута та прийнято відповідне рішення про відмову в задоволенні такої. В адрес комісії актів, скарг на дії чи бездіяльність дільничних комісій не поступало.

Дослідивши докази, подані сторонами, суд вважає, що позов ОСОБА_1 підлягає до часткового задоволення.

Суд при прийнятті рішення по справі виходить з особливості провадження у справах, пов'язаних з виборчим процесом (ст.ст. 172, 177 КАС України).

Питання виготовлення виборчих бюлетенів та їх передача виборчим комісіям регулюється ст. 75 Закону України «Про місцеві вибори».

Питання про можливу невідповідність по кольору виборчих бюлетенів під час їх виготовлення, під час отримання, тим більше під час голосування не ставилось.

В ст. 75 ЗУ «Про місцеві вибори» мова про часткову зміну кольору бюлетеня не ідеться.

Питання процедури голосування на дільницях до суду не оскаржено.

За ст. 19 ЗУ «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія є юридичною особою і повноваження такої визначені в ст. 25 згадуваного закону, зокрема таке розглядає звернення, заяви і скарги стосовно підготовки та проведення місцевих виборів, приймає щодо них рішення.

Поскільки по заяві ОСОБА_1 комісія не прийняла рішення, то в цій частині вимоги ОСОБА_1 слід задоволити і визнати незаконною бездіяльність територіальної виборчої комісії, однак врахувавши те, що комісія 30.10.2015 р. прийняла рішення по скарзі ОСОБА_1 і таке не оскаржене, то питання зобов'язання комісії вчинити певні дії є недоцільним.

Інші вимоги позивача є надуманими, не підтверджені жодним належним доказом, а тому задоволені бути не можуть

Витрати по справі - сплату судового збору - суд покладає на позивача.

Керуючись ст.ст. 160, 163 , 172, 177 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Позов ОСОБА_1 задоволити частково.

Визнати незаконною бездіяльність Н.Студенівської територіальної виборчої комісії по розгляду заяви ОСОБА_1 від 27.10.2015 р.

У решті вимог ОСОБА_1 відмовити.

Стягнути з ОСОБА_1. в користь держави судовий збір на 487 (чотириста вісімдесят сім) грн. 20 коп.

Постанова може бути оскаржена у Львівський апеляційний адміністративний суд протягом 2 днів з часу її проголошення.

Суддя В. І. Цімбота2015-11-18
переглядів: 2870
джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2016-03-30 комар
Якби не вибори то Таня Гершкова ходила гола чуть не без трусів а Рябець і вдів най му добре подякуе

2016-03-07 до Вані
Славця не треба більше паплюжити,він уже і сам розплачуєся за свої "добрі"діла,все відбиваєся на синові.А Петканичі і Рябці,це найменший кошмар,який може приснитися Славцьови.Чао,Ванька,солодких снів.!!!!!!!

2016-03-06 Ваня
Но що Петканичі та ти Рябцю, такисьтеся різко лишили п.Славця що нема чим більше паплюжити щосьте поніміли,дав і вам уже глотанути доброго видите як гроші біду роблят.

2015-11-20 КАЙСЯ.
А ТИПЕРЬ ІДИ ЯРЕМО І ПРОСИ ПРОБАЧІННЯ У НАШОГО ГОЛОВИ СЛАВЦЯ В.Ф.ЦЕ ТИ ЙОГО ОБДУРИВ І СЕЛО ТОЖЕ, ЦЕ ТИ ПРИВАТИЗУВАВ ОЗЕРО КИЇВСЬКИМ ЗА ГРОШІ ОБИСЬ З НИХ ХІСНА НЕ МАВ, ВОЗЬМИ З СОБОВ БУРИШИНА БРИХЛИВОГО І РІШЕННЯ ЯКОЄСЬТЕ ПО ОЗЕРУ ПРИЙНЯЛИ.

2015-11-19 до !!!-!!!!!
У Студеному В.О. сільського голови Алік Швабів чи Слівець ко знає точно?

2015-11-19 !!!-!!!!!
Громада Студеного !!!-!!!!! Звернутись з позовом на Рябця, та інших паплюжників,до Суду з прав Людини,де суперечать вільно працювати НАШОМУ ГОЛОВІ СЛІВЦЮ В.Ф.!!!-!!!!! Підготувати заяву на Рябця, і подати до СУДУ згідно Закону України !!!-!!!!!

2015-11-19 підтримка Галамбихи
Ще мало і Валя зіллє всю інформацію як фальсифікувала на користь Славця, а Славець відкажеться від неї, бо він зробив грязну справу іншими руками, а ун уйде чистим, жалко жінку яку використав старий пердун з вирізаним заднім проходом, удаленим стравоходом, і надуманою аритмією серця.

свіжі новини:
(нижній студений)

свіжі коментарі:
(нижній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(нижній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.