...

Іван Шкирта: ''Справжня мрія лише одна - коли ти йдеш до неї усе життя''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село розтока


Іван Шкирта: ''Справжня мрія лише одна - коли ти йдеш до неї усе життя''

Або яке воно життя кандидата в депутати поза політикою…

Герой цього матеріалу – один з небагатьох на моєму життєвому шляху, про якого можна сказати «Зробив себе сам». Нині його прізвище на слуху можновладців різних рівнів, у потужних бізнесових колах, проте мало хто знає, де і чим займався свого часу молодий сільський хлопець Іван. Уродженець села Розтока, що на Міжгірщині, самостійним змушений був стати уже з шести років. І повірте, аж ніяк не від солодкого життя.

Я розумію його, певно як і Ви, ті, хто виросли в глибинках і самостійно дряпались по життєвій стезі. Так от, повертаємось до Івана Івановича. На початку, себто із шести років, він допомагав батькам поратись по господарству: годував худобу, брав булі, зрештою, робив усе, що притаманно закарпатському селу. Заробивши перші гроші, випасаючи корів, а це був клас третій – придбав собі велосипед «Україна», однак з переоціненого магазину (бракованих товарів). Якщо біціглі в ідеальному стані тоді вартували 100 рублів, то Іванко купив за 45 з деформованим колесом. Це була перше маленька мрія і найбільше щастя для молодого хлопця. Згодом майбутній політик здобував вищу освіту, знайшов першу роботу, та не забував про рідний дім та рідних людей, повсякчас повертаючись до Розтоки. Там завжди чекає його мама, якій, до слова, виповнилось 84 роки. «А хто про мене буде думати, як не мій син Іван. Де б він не був, завжди приходив у складну хвилину. Він усе готовий віддати, аби лиш людям іншим було добре», - каже пані Ганна. Не даремно, життєве кредо Івана Івановича: «Служити на благо громади».

Найкращий відпочинок для Шкирти – мандрівки Верховинськими горами, особливо тими, де народився і виріс. Він любить збирати гриби, от вчора тільки цілу корзину вполював. А ще у фаворі лижний спорт. З дитинства пан Іван активно займався лижними гонками. Про відпочинок говорить: «Що може бути екстремальнішим, ніж спуск крутими міжгірськими горами на шаленій швидкості. Коли на старті ти молишся, аби успішно доїхати, а на фініші дякуєш Богу, що вберіг від травм. Досить добре їздять і мої хлопці. Особливо Тимофій, який наразі вчиться на третьому курсі Київської політехніки (механіко-машинобудівний Інститут). Ілля – семикласник ліцею «Консул» - теж на «ти» з лижами», - розповідає Іван Шкирта. Якщо вже згадали про дітей, то про дружину не гоже забувати. Жінка Івана Івановича – пані Ірина займається бізнесом – керує салоном краси. Власну родину Іван Шкирта бачить не стільки, скільки б, звісно, хотілося. Зимові, літні канікули, вихідні (подеколи) – ось власне і весь час, відданий сім’ї. Іван Іванович каже, що це тимчасове явище. Закінчить старший син вищу школу, то й переїдуть всі на Закарпаття. Особливих вказівок щодо вибору професії пан Шкирта дітям не давав. Мовляв, аби головне Людьми з великої літери вони стали, були християнами. «Так мене виховували батьки, я так виховав дітей», - зауважив Іван Іванович. Своє життя він пов’язує виключно з Міжгірським районом. Каже: «Де народився, там і пригодився. Я не приховую, що був на різних посадах, у різних регіонах разом з Геннадієм Москалем, набрався там досвіду, яким обов’язково хочу поділитись із жителями Міжгірського району».

У вільний від роботи час кандидат в депутати до Закарпатської обласної ради плаває і робить це, до слова, систематично – 2 рази в тиждень. Стільки ж разів бігає, долаючи близько 10-ти кілометрів за добу.

Іван Шкирта має мрію, щоправда розповідати про неї не захотів. Логічно ж бо – не здійсниться. Єдине, що сказав кандидат в депутати: «Справжня мрія лише одна – коли ти йдеш до неї все життя, а маленькі мрії – це етапи на шляху до великої. Моя народилась ще в дитинстві, згодом я її втратив, а з 2009 року знову повернув, тож впевнено рухаюсь до її здійснення»…


Іван Шкирта: ''Справжня мрія лише одна - коли ти йдеш до неї усе життя''

Іван Шкирта: ''Справжня мрія лише одна - коли ти йдеш до неї усе життя''

Іван Шкирта: ''Справжня мрія лише одна - коли ти йдеш до неї усе життя''


2015-10-24
переглядів: 1466
джерело: http://mgir.info/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-10-26 Істина
Своїм паталогічним бажанням змістити Балог, тепер головний контрабандист області Москаль повернув до влади перекрашених регіоналів. Молодца, Гєна, Расєя плескає!

2015-10-24 Колочава
в Колочаві Ярема І В вже роздавав по 100 гривень за голос в цьому йому помагав алкаш Хланта Ю П навірно невсі гроші від нього забрав Худинець ВІ іще козел Негровецький припрятав собі на вибори

свіжі новини:
(розтока)

найбільше читають:
(розтока)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.