«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Іван Рекіта: ''Чим Майдан гірший від Міжгір’я. Та нічим. Там просто є господарник, а у нас – нема!''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село майдан


Іван Рекіта: ''Чим Майдан гірший від Міжгір’я. Та нічим. Там просто є господарник, а у нас – нема!''

Кандидат на посаду сільського голови про актуальні проблеми та способи їх вирішення

Наша довідка. Іван Михайлович Рекіта народився 4 лютого 1988 року в селі Майдан. Закінчив два виші: інженерно-технічний факультет Ужгородського національного університету та ФПО Львівського лісотехнічного. Наразі працює адміністратором центру надання адміністративних послуг у Міжгірський РДА. Безпартійний. Одружений, виховує сина.

Село Майдан можна ототожнювати з іншими населеними пунктами Міжгірського району, має вигідну географічну позицію – 8 кілометрів до районного центру, навколо гори, унікальна природа. Одним словом є усе, аби розвивати туризм, щоправда туризмом тут поки й не пахне. Я не збираюсь критикувати діючу владу, я констатуватиму факт, себто проблеми і намагатимусь знайти шляхи їх подолання. Без сумніву не сам, а з перспективним, хоч і молодим політиком, який прагне змінити рідне село, безперечно, як і кожний його житель, у кращу сторону. Та окрім бажання він має ще підтримку однодумців і яскравий приклад господарницької діяльності в особі Міжгірського селищного голови Василя Щура. Саме з ним пліч-о-пліч Іван Рекіта іде на вибори. Іде, аби нарешті зробити суттєвий крок вперед, а не борсатись у невирішених проблемах.

Розпочну з банального – утилізації й сортування різного роду сміття. Знову ж одвічний казус, притаманний усьому Міжгірському району і не тільки. Поки-що стихійне сміттєзвалище знаходиться у лавках, позаду заводу. Люди елементарно не мають іншого виходу, як викиду вати мотлох прямо перед носом. І звинувачувати їх у цьому було б, щонайменше, не справедливо. «Я не хочу і не буду обіцяти односільчанам золоті гори, я можу їх позбавити від гір сміття. І це не пусті слова. Наразі маю принципову домовленість із комунальним підприємством «Ринок» щодо вивезення сміття із Майдана уже першого листопада. Більше того, на пільгових умовах. Насправді, усе просто, була б ініціатива», - каже кандидат на посаду сільського голови Іван Рекіта.

Ось, усе просто. То ж чому не можна було зробити такий крок діючому чи попереднім керманичам тамтешньої сільської ради? Ба, просто не було бажання.

У Майдані щоденно люди «голосують» на дорозі. Тут нема маршрутних перевезень, а село, повірте, не зовсім маленьке. «Я завжди наводжу приклад Міжгір’я, а не якийсь інший населений пункту. Бо проблема внутрішніх перевезень пасажирів актуальна для більшості сіл краю і не тільки. У районному центрі просто є господарник – усім Вам добре відомий Василь Щур, який перебуваючи навіть на посаді голови Міжгірської райдержадміністрації, не забував і про рідне селище. Своїм досвідом Василь Михайлович поділився і зі мною. Я не бачу проблем у придбанні хорошої маршрутки, яка хоч і не буде заробляти на себе, значно розвантажить потік пасажирів селищем. Ми повинні думати у такий час не про заробітки, а про максимальну економію коштів населення, що довірило тобі свої голоси», - продовжує кандидат на посаду сільського голови.

Вуличне освітлення. Воно у Майдані є, правда не світить. Ні, брешу, світить, але подеколи і вдень. «Проблема освітлення справді одна з найкурйозніших у нашому селі. Воно проведене, однак використовується ірраціонально. Вночі світла нема, удень час від часу є. Збої дає датчик. За ним всього лиш потрібно закріпити одну людину, яка при потребі його регулюватиме і світло , як підсумок, у селі буде. Ви поїдьте знову ж у те Міжгір’я, там як Лас-Вегасі, навіть у найбільш заглиблених вулицях», - констатує Іван Рекіта.

Спортивна інфраструктура. У Майдані всього одне футбольне поле, без жодної ігрової площадки. І то у занедбаному стані. Тобто: не рівне, не огороджене і взагалі нестандартне. «Місцевій молоді нема де займатись спортом, за винятком футбольного поля. Вони його і намагаються тримати у задовільному стані. Коли діяла програма зі встановлення майданчиків зі штучним покриттям, ніхто не зініціював будівництво фундаменту за кошт місцевий, тоді ми б тримали і безкоштовне покриття. А це банально можна було зробити і силами місцевих підприємців», - вважає Іван Рекіта.

Буду потрохи завершувати. Іван Рекіта – один з небагатьох політиків, з ким мав честь спілкуватись, який знає вирішення кожної проблеми. Але він, Ви це добре знаєте, жодного разу не дозволив собі критикувати владу чи щось пообіцяти нереальне. Він скромний і скромність йому, відверто, личить. Скажу від себе. Є ще проблема з місцевим будинком культури, та його можна привести ладу лиш з допомогою району чи області. Є проблемний міст, на який із сільського бюджету виділили аж 200 тисяч гривень, а люди дерев’яне покриття поставили власними силами. Є дошкільний навчальний заклад, на реконструкцію якого дали 300 тисяч, а змінили всього лиш вікна в амбулаторії, а про садочок забули. Згадали тепер, збираючи по 200 гривень від батьків. Проблем багато. Нема просто кому їх вирішувати. Майданці мене зрозуміють: на граблі вони стали вже двічі, напевно досить?2015-10-21
переглядів: 1799
джерело: Віталій Біровчак

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-02-09 СУСІДКА
Но,що Вова Андрейчук,чи закодіровавісь свою алкашку Таню??????

свіжі новини:
(майдан)

свіжі коментарі:
(майдан)

всі коментарі

найбільше читають:
(майдан)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.