...

''Хай буде мир у нашій рідній Україні!''


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село торунь


''Хай буде мир у нашій рідній Україні!''

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім’ї, проте в них багато горя. Для таких людей, насамперед, і існує День миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий.

Саме під гаслом «Хай буде мир у нашій рідній Україні!» це свято відзначили в Торуньській ЗОШ І-ІІІ ст. Зворушливим вийшов виступ учнів п’ятого класу, які під мелодію пісні «Мрії збуваються» виконали танець, тримаючи в руках вирізаних з паперу пташок миру – голубів. Всі учні школи долучилися до плетіння коси «Єдності українських земель».

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня, а починаючи з 2002 року Міжнародний День Миру ― 21 вересня, як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства з припиненням воєнних дій протягом цього дня.

Символічна Ходьба Світу ― найперша масова акція з нагоди відзначення цього свята, яка відбулася у 1986 році в з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чинмоя. З роками кількість учасників і прихильників цього свята зростала. Так, у 2004 році Ходьба Світу пройшла в 110 містах 25 країн на 5 континентах.

Поки лунають постріли, йдуть військові конфлікти, потрібно приєднуватися у Міжнародний день миру до тих людей, які «мовчки крокують», підтримуючи найцінніше на цій планеті ― мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.2015-09-28
переглядів: 1036
джерело: Евеліна Белень, вихованка гуртка «Журналістика» Міжгірського РБДТ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-09-28 !!!-!!!!!
Мне так тесно под осенним небом,что надеясь поймать волну ...Я однажды выйду за хлебом,и случайно покину СТРАНУ !!!-!!!!!

свіжі новини:
(торунь)

найбільше читають:
(торунь)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.