...

База відпочинку «Подобовець 2000»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село подобовець


База відпочинку «Подобовець 2000»

База відпочинку «Подобовець 2000» розташована у мальовничій гірській місцевості, на висоті 950м над рівнем моря. Клімат помірно континентальний.

Туристична база «Подобовець 2000» - це 2-поверховий цегляний будинок і розташоване поряд новозбудоване містечко дерев’яних котеджів. Туристичний комплекс поєднав у собі принади автентичного сервісу з найсучаснішими технічними нововведеннями. Теплий та затишний. З вікон відкривається цукавий краєвид. Тут приємно відпочивати і любуватися довколишніми горами і віковічними соснами. Це цивілізована місцевість оточена незайманою природою. Довкола цього місця час зупинився в другій половині минулого століття. Пішою ходою можна піднятися в гори, побачити побут місцевих мешканців. Піднявшись ще вище в гори, можна побачити звірів, як вони живуть на волі, а не в зоопарку.

Окремим напрямком надання послуг є організація корпоративних відпочинково навчальних семінарів.

Господарі бази відпочинку пропонують познайомитись з цікавинками цього краю по пішохідних або автобусних маршрутах. Пропонуються поїздки до:

Синевірського озера, що є однією з перлин Карпатської природи. Вас забавляють троїсти музики та отаман Карпат, пропонують навчитись танцювати коломийку та співати горянські пісні, запросять скуштувати національні страви ( вареники, голубці, картопля з бринзою) та закарпатські напої.
Мукачівський замок. Дегустація вин в Середнянських винних підвалах (с.Середнє), центр Ужгороду. Ужгородський замок, музей народної архітектури та побуту.
Приватний музей макетів дерев'яних церков
Екскурсії піші або на конях на водоспад "Шипіт", на гору Гимба (1491м над рівнем моря).
Корпоративні святкові вечори.
Широкий спектр екскурсійно-відпочинкових заходів організовують майстри своєї справи.

Зимою Ви катаєтесь на лижах. Широкий, рель"єфний схил цікавий для лижників різного рівня підготовки. Ввечері освітлена траса дозволяє ловити мить нічного катання. Готель, в якому Ви відпочиваєте, знаходиться поряд з бугельним витягом. Ніяких сотень метрів чи кілометрів. З порогу Ви можете стати на лижі і доїхати до витягу. Після катання Ви на лижах можете доїхати до самого порогу Вашої оселі.

Після закінчення зима розпочинається оксамитовий сезон. В горах стає спокійно і тихо. Природа оживає. Ваш відпочинок не переривають активні відпочивальники, туристична база" Подобовець-2000" продовжує працювати. Працівники бази відпочинку готові запропонувати Вам цікаву програму протягом весняно-літньо-осіннього періоду. Додатково до вищеперелічених екскурсій, вам готові запропонувати:

Гуцульщина
Долина нарцисів. Хустський замок
Солотвинські соляні шахти
Центр Європи, Музей екології гір
Велосипедні маршрути по довколишніх горах (велосипеди можна взяти на прокат)
Пішохідні маршрути з ночівкою(намети, спальні мішки є на базі)
Автомобільні маршрути з ночівкою на природі(намети, спальні мішки є на базі)
Вам просто необхідно це побачити і Ви зможете здивувати своїх друзів розповідями про Ваш відпочинок.

Адреса: с. Подобовець, база відпочинку «Подобовець 2000»
Тел./факс : 03133/73806, мобільний 050/5894381, 050/9868756


База відпочинку «Подобовець 2000»

База відпочинку «Подобовець 2000»


2013-12-09
переглядів: 1834
джерело: http://ski.lviv.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(подобовець)

найбільше читають:
(подобовець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.