...

Державний прапор з Міжгір'я в чергове замайорів на вершині гори Кук!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село тюшка


Державний прапор з Міжгір'я в чергове замайорів на вершині гори Кук!

Прапор свій здіймаєм гордо,
Ми з ним дужі і єдині,
Ми навіки є — народом,
Українським, в Україні.

Державний прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Як ніколи, сьогодні, у нелегкі для держави часи, значення прапора для українського народу є головним розумінням патріотизму та любові до своєї Батьківщини.
Уже традиційно на Міжгірщині до державного свята Дня незалежності України та Дня державного прапора України, справжні патріоти України та свого краю здійснюють сходження на найбільшу гору краю Кук (1361 м. над рівнем моря) для підняття двадцятиметрового прапора, символа незламного духу Українського народу, патріотизму, гордості та віри у процвітання нашої Держави.
23 серпня 2014 року в черговий раз Міжгірський селищний голова Василь Щур організував справжніх українських патріотів для сходження на гору Кук. У акції взяли участь представники Міжгірської селищної ради, міжгірці, представники області та гості з Києва. Згодом до акції долучилися і група патріотів на квадроциклах з Виноградова, Берегова, Мукачева та Ужгорода). Серед учасників цього року значна частина була діти, які з гордістю допомагали дорослим в установці символу України. Також приємно відзначити, що по дорозі до гори Кук зустрічали багато туристів, в руках яких були жовто-блакитні прапорці, а на вітання «Слава Україні», навіть іноземці відповідали «Героям слава».
Установивши прапор на шпилі гори Кук, Василь Щур привітав усіх присутніх з Державними святами, побажав миру, злагоди та процвітання, а учасники з гордістю, піднісши руку до серця заспівали Державний Гімн України.


Державний прапор з Міжгір'я в чергове замайорів на вершині гори Кук!

Державний прапор з Міжгір'я в чергове замайорів на вершині гори Кук!

Державний прапор з Міжгір'я в чергове замайорів на вершині гори Кук!
2014-08-25
переглядів: 1864
джерело: Міжгір'я ОНЛАЙН

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2016-05-15 анонім
Ці двоє людей много зробили і для району і для села. Не думаю що хтось на їх місці зробив би більше. А дехто не зробив би і того. просто ви люди ціните не знаєте то що для вас роблять. а судити зато знаєте. і не треба завидіти тим хто добився більше чим ви. не стараєтеся тай не маєте. кіть хтось робить і має більше чим ви та сидіть собі тихо і наблюдайте. такі люди, як Василь Михайлович, заслужили поваги. і голова сільський тоже. а ти фішті "сиди на жопі ровно. а то що він чоловік розумний та да то правда. фішті такий розум не світить

2016-04-19 Фішті
Україні Слава,але Цапови вашому не слава,а по суті і йому слава бо помалі пойобує Зозуличку думає що ніхто не розуміє тобі хвала Цапе Тющанський (голово) ти просто геній у тюшці май розумного чоловіка не має як ти молодець так тримати.

2014-08-27 мешканець міжгіря
Сиси дебіл кончений щурь що лізат по горах, най спершу доробит вулицю Ольбрахта чмо тупориле, вже три роки ходимо і ноги собі калічимо. Дебіл кончений, недаром сам отиць назвав тя деревляним.

2014-08-25 єва
То зроби щось,вплинь на них,на їхні дії,якщо вони неправильні,постав всіх на місце ,а не верзи хоть що на сайті.

2014-08-25 лозянський
а єднакі оба. лиш єден наглий дідо а другий ся у машинки по горах бавить

2014-08-25 Лозянському
Звернися до Царя,тобі тепер близько,нехай дасть тепер сам ,бо він же главврач!

2014-08-25 до кат
із такими придурками як ти скоро Україні жопа

2014-08-25 лозянський
міх єдно колесо продати з тої машини та дати докторови оби не знищили жіночку ескулапи чортови

2014-08-25 кантрик
молодець василь михайлович. знає ся побавити

2014-08-25 до речі
для тих хто в танку - це уже четвертий рік поспіль проведене сходження з державним прапором

2014-08-25 кат
скорося перекрасив ги тота курва.Слава Україні!!

2014-08-25 Молодці
Молодеь Василь Михайлович, сказав того року, що прапор буде піднято на Кукови і в наступному році - виконав. На зважаючи, що змінилися обставини. А сьогоднішні керовники як обично не зробили толком нич. То вже традиція.

свіжі новини:
(тюшка)

найбільше читають:
(тюшка)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.