Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

пилипець


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


Хто і чому може знищити полонину Боржаву – одне з наймальовничіших місць Українських Карпат (ФОТО)

Часом ходите в карпатські гори? Підіймаючись на вершину, що ви очікуєте побачити: незаймані природні краєвиди до обрію... чи техногенно змінений ландшафт?

Ініціатори проекту будівництва вітрової електростанції (далі – ВЕС) на Закарпатській Полонині Боржава, вважають, що розташування на ній ві... докладніше
2018-10-28


Диваки на Шипоті. Як люди проміняли квартири на життя поміж гір та дерев


Галявина біля водоспаду Шипіт, що на Закарпатті – це Мекка українських неформалів.

Більш як 23 роки вони приїжджають сюди, щоб познайомитись, поспівати пісень, пограти на африканських барабанах, повідомляє УП Життя.

Серед жителів прилеглих до Шипоту сіл так званий “фестиваль... докладніше
2017-09-13


Василь Готра: "Благоустрій і прибирання сміття на території Пилипецької сільської ради проводитимуться цілорічно, а не лише перед Пасхою "

Василь Готра на посаді голови Пилипецького органу місцевого самоврядування працює лише шостий місяць, однак результати його діяльності говорять самі за себе. Ось, до прикладу, що стосується благоустрою, підпорядкованих йому населених пунктів, то роботи в цьому напрямку просто “киплять”: і в Подобівц... докладніше
2016-04-16


Василь Готра: ''Ми вже приступили до благоустрою території Пилипецької сільської ради''

За будь-якої пори року Пилипець манить до до себе туристів і не випадково, бо у нас добре розвинена туристична галузь. І благоустрій наших населених пунктів - одне з важливих завдань органу місцевого самоврядування.

Вчора мав робочу зустріч з приватними підприємцями, які працюють ... докладніше
2016-03-18


Замість грибів ліс всипаний сміттям

Величезні купи побутових відходів вже заполонили гори Закарпаття. Мешканці Міжгірщини скаржаться на сморід, купи пластику і просять туристів і відпочиваючих земляків не смітити.

- "Ми неодноразово самі прибирали схили гір, ліси Карпат, але з приходом сезону пікніків все починається споча... докладніше
2015-10-11


М-студіо. Розвитку туризму на Міжгірщині заважає погана інфраструктура

Карпатські схили ваблять туристів в усі пори роки, та літо традиційно залишається гарячим сезоном для подорожувальників. На Міжгірщині є багато цікавих місцин, та головна перешода для розвитку туризму в краї не надто розвинена інфраструктура та захаращені сміттям річки. Що найбільше тут приваблює пр... докладніше
2015-06-201

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.