Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

“САНІТАРИ” І “КОРЕЙЦІ”


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирська полянаСеред фауни на території НПП “Синевир” помітно зросло число вовків. Як не дивно, вони поділилися на два види: традиційні, які полюють на травоїдних; вони не лише “санітари лісу”, але й заподіюють значної шкоди людям. Щороку вівчарі не дораховуються в полонинських отарах і до десятка овець. Ще жодне лоша, що паслося влітку з кобилою на полонинах, до осені в село не повернулося. Не врятує й табун коней, які організовуються для захисту молодняка.

Іншу групу вовків у Синевирській Поляні називають “корейцями”, бо вони живляться сородичами – собаками. Як взимку, так і влітку. Вже так розлінувалися, що не хочуть ловити бездоглядних – легше вкрасти прив’язаних. Крадуть як на околицях так і в центрі села. Ходять поміж садиб сміливо, не бояться. Правда два роки тому в селі Загорб Іван Р. вилами загнав одного вовка під лавички, де і добив.
Науковці НПП “Синевир”! Чим пояснити такі повадки окремої групи хижаків?
А втім, чого дивуватися?
Навіть серед тих, кого називають "взірцем творіння", часто з’являються неадекватні “лідери”, які виникаючі непорозуміння, навіть з одноплемінниками, інакше як через війну вирішувати не здатні, хоч і самі стають жертвами.2015-04-11
переглядів: 2492
джерело: М.Бембило

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2015-04-11 сусід
А вчорашній вівчарь із села Ізки Савчур а зараз голова незаконно ліс рубать в с.Ізки а його кришують правоохоронці,до цих пір відповіді не має стосовно заяв.Корупція до сягла своєі апогеі.Далі або прірва або наведення тотального порядку.

2015-04-11 до иарковича
шановний василь миколайович допоможіть навезти порядок із бандов плиска марія дмитрівна когут івном та белень василем які організовуют самовідьні рубки лісу в с тору присліп лопушне і вивозять із району незаконо надіемося на вашу допомогу дмитрівна бійся бога

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.