Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Люті вороги у річку сміття накидали


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село колочаваЧоловік повернувся з відрядження. Закарпатська область, Теребля дамба на ГЕС. От мені цікаво, це пляшки і сміття нам люті вороги у річку накидали ??? Просто шок.
Дитина уже цілу чверть в школі вчить дзвінкі та глухі звуки, невже це такі необхідні знання ? Чому наша школа не вчить дітей соціальних вмінь - берегти природу, доброзичливо ставитися один до одного, шанобливо використовувати те, що дає цей світ ?
P.S. Уявіть, якими неповторно красивими могли б бути ці гори без сміття...

2014-11-10
переглядів: 2333
джерело: Ольга Вітюк. facebook

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2014-11-12 Буришин
то Балогівський свинопас Ярема І В все засрав .

2014-11-12 Нічого собі
Та ви чи видите які у колочаві люди гірше свиний бо якби там била чилядина розумна такого би не било де дивиться влада району та села та таких гнати геть із села і району самі собі смерть чинят

2014-11-11 Фіа
В тебе,щось заїло? А ти йдеш в АТО,ти женатий,в районі давно живеш,пріспависся давно?Подиви придурку на календар,Шекета вже не керівник, а вибори минулися.Навчивисся писати ражу ти, ще й з головою дружити. Не сміти по сайту гулавцю!

2014-11-11 зелена планета
куди екологи дивлят???це ж екологічна катастрофа

2014-11-11 Народна рада
То Щур накидав.

2014-11-10 Кирик
то вівчарь Негровецький Ярема І В , все засрав, цей голова без голови будучи головаю райради за свої роки існування при владі нічого хорошого незробив для свого краю, тільки весь кабінет в Міжгірю провоняв вонючка Негровецька

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.