Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Водоспад Шипіт та озеро Синевир – у десятці природних див України, які варто відвідати


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яТОП-10 унікальних місць України, які створила сама природа і які обов'язково варто побачити на власні очі, склав ТСН.Туризм.

Як пишуть укладачі рейтингу, в Україні є свої унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, зробити гарні фото напам'ять та знову закохатися.

Серед таких місць укладачі рейтингу називають водоспад Шипіт на Міжгірщині – мальовничий водограй, розташований у глибокій ущелині річки Пилипець на північних схилах гірського масиву полонини "Боржава" Карпатського регіону.

"Це один із найкрасивіших водоспадів України, куди кожного року приїжджають десятки тисяч туристів, щоб помилуватися ним. Струмені води водопаду зриваються з 14-метрової висоти декількома каскадами і розсіюються хмарою крапель. З початку дев'яностих років, щороку сюди приїжджають хіпі та представники інших субкультур України та із-за кордону на неформальний липневий фестиваль, який завершується святом Івана Купала", - йдеться у ТОП-10.

Також до списку унікальних природних див України потрапило високогірне озеро Синевир. Як зазначають укладачі рейтингу, озеро вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат.

"За однією з легенд, це озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місці, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Легенда гарна, але є й справжні свідчення того, що насправді воно утворилося близько 10 тисяч років тому унаслідок потужного зсуву від землетрусу. Унікальність озера в тому, що вода в ньому ніколи не виходить з берегів, навіть під час найбільших паводків, а все тому, що на його дні є отвір, який слугує своєрідним природним регулятором рівня води в ньому. У наш час озеро приваблює сюди багато закоханих для святкування весілля на берегах озера. Причина цьому – народне повір'я про те, що якщо люди познайомилися поруч з озером, на них чекає велика і міцна любов", - розповідають укладачі рейтингу.

Окрім закарпатських водоспаду та озера, до рейтингу природних див України включені Олешківська пустеля, Дністровський каньйон, Оптимістична печера, Урицькі скелі, Кам'яні могили, Клевань. Тунель кохання, озеро Світязь, гранітно-степове Побужжя.2014-10-09
переглядів: 2967
джерело: закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-10-12 попереднику
Стаття про Шипіт та Озеро! До чого тут Майдан

2014-10-10 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під стройку при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис грн, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.