Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Прокуратура взялася за справу добування гравію на Тячівщині


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяНа Тячівщині продовжують незаконний забір гравію.
Як стало відомо, прокуратурою Тячівського району за даним фактом розпочато кримінальне провадження ще 17 вересня 2014 року. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Встановлено, що мешканці села Калини та селища Дубове без відповідних дозвільних документів за допомогою навантажувача та вантажних автомобілів здійснювали видобування піщано-гравійної сировини на землях водного фонду в руслі р. Тересва села Калини Тячівського району.

Крім цього, за дорученням голови райдержадміністрації створено робочу комісію з приводу вивчення даного питання, - повідомляє прес-служба Тячівської РДА.

Слід зазначити, що незаконний забір гравію є кримінально караним діянням і карається штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 6800 до 11900 грн.) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Кількість видобутого не має значення, для кваліфікації важливий сам факт забору піщано-гравійної суміші.2014-09-30
переглядів: 2852
джерело: zakarpattya.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-04-25 водоохорона
бізнесмен боричок іван постройив пилораму у репиннім коло річки 10 метрів.сисе великоє порушення екології

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.