Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Для туристів встановили нові рекреаційні пункти


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село міжгірщинаПодорож українськими Карпатами - новий напрямок поціновувачів модного нині екологічного туризму. Лісівники та туристичні агенти пропонують проїхатися селами Закарпаття і не згадувати про Інтернет.

Державне підприємство «Міжгірське лісове господарство» розташоване на північному сході середньої частини Закарпаття. Загальна площа лісового фонду, який наданий підприємству у постійне користування для ведення лісового господарства та здійснення природоохоронної діяльності, сягає 31 тисяча га. Лісовою рослинністю вкрито 29 тисяч га земель, з яких на площі 12 тисяч га переважають у складі хвойні породи, на 17 тисячах га домінують твердолистяні породи і тільки 208 га займають деревостани з м’яко листяних порід.

Природа, пейзажні краєвиди, флора і фауна, які приваблюють туристів дають поштовх для розбудови туристичних локацій біля лісу та в ньому. А лісівники, будучи в певній мірі прогнозистами, вже направляють флюгер у напрямку розвитку туризму:

«Зараз на території підприємства створено більше півтора десятка рекреаційних пунктів, із них частина встановлені у підніжжя Синевирського перевалу та при автомагістралях державного значення - Торунського перевалу, на межі смт. Міжгір’я і с. Соймів, урочищі Завирища на околиці с. Вучкове й у віддалених лісових закутках - урочищах Козяй, Повчова, Грабовець. У плані роботи на найближчий час - встановлення 7 пунктів в Ізківському лісництві біля водоспаду Шипіт та відомого келечинського мінерального джерела», - каже директор ДП «Міжгірське ЛГ» Іван Барна.2017-05-04
переглядів: 716
джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.