Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Узбіччя Синевирського перевалу перетворені на сміттєзвалища


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирЛісівники ДП "Міжгірське лісове господарство" взялися за благоустрій своїх територій.

З цього приводу на підприємстві було створено робочу групу, яку очолив головний лісничий Петро Бойко, розроблено план конкретних заходів, терміни їх виконання, призначено відповідальних осіб за виконання намічених завдань. Роботи з благоустрою лісівники почали з адмінбудівлі, біля якої обкопали раніше висаджені дерева та прибрали територію навколо. Опісля того, лісівники перекинули фронт робіт у лісові угіддя Синевирського перевалу – прибрали ділянки від підніжжя аж до верхів'я, щоправда, тут, де відбувається традиційний фестиваль проводів вівчарів на полонини, вони ще будуть продовжуватися, бо подекуди сніг не розтанув. А коли вже погода буде теплішою, то з лісу заберуть усі залишки від людського безкультур'я, адже ділянка вкрай засмічена.

Директор Міжгірського лісового господарства Іван Барна розповідає: "Просто диву даєшся, як люди не поважають природу та працю лісівників. Не розумію, як бувши свідомими громадянами, можна викидати всякий непотріб на узбіччя автомагістралі з інтенсивним рухом, що веде до славнозвісного Синевирського озера і музейну Колочаву. Родзинки природи та одне з 7 природних чудес України люди перетворюють на несанкційовані сміттєзвалища. Тільки уявіть, що протягом робочого дня працівники Міжгірського лісництва під вмілим керівництвом помічника лісничого Юрія Стільця зібрали в лантухи і відвезли аж цілий КАМАЗ мотлоху. Цього дня і наступного тижня продовжилася очищування довкілля на територіях всіх семи лісництв держпідприємства. Прошу, будьте людьми, не смітіть у лісі!"

Головний лісничий Петро Бойко додає, що у кожному лісництві, а також в конторі ДП "Міжгірське лісове господарство" населення і трудові колективи для озеленення своїх територій можуть безоплатно придбати саджанці деревних порід, а також декоративні за меншою ціною, ніж на ринках. На прибиранні завзято трудилися два Василі Марковичі, Василь Іванина, Василь Ситар, Анатолій Фурдь, Василь Рущак, Михайло Дзюбик та Василь Стець. Охоронці зелених "нив" також упорядковували рекреаційний пункт біля водозабору, підготувавши у місці відпочинку мандрівників дрова для багаття, водночас в ур. Омножанське обновили бігборд із закликом не смітити в лісі. Дуже хочеться надіятися на свідомість людей, аби надалі не забруднювати навколишнє середовище.2017-04-04
переглядів: 1262
джерело: прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2017-04-06 Правда
Матері Ігнатишина від того не легше.

2017-04-06 сбу
До відома всім, хто сумнівався що в Буришина непосільним трудом нажито дві квартири в ужгороді та мукачеві на зарплату в районній раді диіться на порталі на його декларацію!!!

2017-04-06 !
У Будришина АТО в с. В.Бистрий! Нияк сарака не може поборотися з лісом на пилорамі на станції техобслуговування. Пилорама нарізає долари та євро- за дошки та бруси, так як пулемьотчики на передовій,-- лиш сі сараки кров проливають а сись нероб гроші у прибутках рахує та ділить з Шекетов.Та думає як народ обманути та вийти третій раз депутатом районної ради та обласної ради.

2017-04-05 Будришин
Ідеме за мнов на передову а АТО.

2017-04-05 до відіо
ето подекларації ,іде підробляти но вже пузно , найде біди всім .

2017-04-05 іван грозний
вчому моя провина бояріна ?

2017-04-05 відіо
підробиш сядиш знято відіо покроково никуди неїдь найдеш біди собі і іншим .

2017-04-05 Судоплатов
Народна рано! Ідіме повним составом прибирати!

2017-04-04 непорядок
Я буду всюди доки гризуни видут ділами. Пак там на самому перевалі зробили сральник який стікат на товчку і всім всьо по фіг . Догаздуєтеся до чуми та будете відіти як вам діти начнут гинути від повсюду лежачого гівна. Но як замість мозгів гавно та лиш так і мусит бути

2017-04-04 робочий
так дісно враженя було негативно як синивирського перевала зробили гадюно на правому жник я там видів своїми очима ообисто бачив як два прицепи мусору висипали вище водо забору ми пєм тоту воду

2017-04-04 ...
Синевирці трудовики...А сексовать хто буде ??? Слава Труду (Трудовику)

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.