Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

"Синевир" масово прибирали


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирУ Національному природному парку "Синевир" відбулася масштабна екологічна акція "Чисте довкілля", яка дала старт місячнику благоустрою. До неї долучилося понад двісті осіб.

Під час екологічної акції було прибрано території біля адміністративних будівель парку, рекреаційних стаціонарів, візит-центрів, тимчасових місць відпочинку, обабіч доріг. Активна робота кипіла поблизу Синевирського озера і Реабілітаційного центру бурих ведмедів – місць найбільш масового "паломництва" туристів.

Попереду - "Місячник довкілля". Триватиме природоохоронна кампанія з 20 березня до 1 травня 2017 року. Вона спрямована на формування активної громадської позиції з питань охорони довкілля. Крім того, наступного тижня розпочнуться роботи з розчистки від завалів екологічних і туристичних стежок, рекреаційних зон тощо.

2017-03-16
переглядів: 1147
джерело: НПП "Синевир"

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2017-03-22 До влади
Зробіть щось з ур.Грабовець,адже це зона особливого режиму зідки Район бере воду,а перетворили урочище в мусоросвалку і мойку машин.Треба терміново прийняти рішення і встановити шлагбавм.

2017-03-21 Жабі
Заздрити підарасам Дербаку Миколі та Іванишу В ?!

2017-03-21 Жаба
Ти завиднику нехарний усю жизнь будеш ніщебродом пишучи анонімні коментарі)

2017-03-21 Патріоту
Те, що ти, збочинцю, називаш "получити безплатний йогурт у подарунок": щасливе повсякдення для таких підарів, як Дербак Микола, Іваниш Василь.

2017-03-17 Патріот
Зависнику, можеш стати на коліна і получити безплатний йогурт у подарок.

2017-03-17 ха,ха ха
Де таланты п ропадаут,що не гвор и а люды на своум мисци, короче смитяникы- профи

2017-03-16 Х
Охорона природи і хапуга Дербак мітріца - поняття несумістні. кАмпанія, курви, пиття, хабарі, доноси, дербак микола- природній ланцюг.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.