Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Василь Готра: "Благоустрій і прибирання сміття на території Пилипецької сільської ради проводитимуться цілорічно, а не лише перед Пасхою "


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьВасиль Готра на посаді голови Пилипецького органу місцевого самоврядування працює лише шостий місяць, однак результати його діяльності говорять самі за себе. Ось, до прикладу, що стосується благоустрою, підпорядкованих йому населених пунктів, то роботи в цьому напрямку просто “киплять”: і в Подобівці, і в Розтоці, а тим більше в Пилипці — установи, організації та підприємства, незалежно від форм власності, які знаходяться на території даних сіл, а також місцеві жителі приводять у належний стан свої та прилеглі до них території, зокрема, ліквідовують стихійні сміттєзвалища, здійснюють санітарну очистку місць масового відпочинку, автобусних зупинок, упорядковують прибережні смуги автошляхів та русла річок тощо.

— Оскільки наші населені пункти мають туристичний потенціал, то зустрічати відпочиваючих сміттям геть не личить. Тому 21 березня цього року мною було видане розпорядження, згідно з яким були встановлені окремі заходи щодо приведення території Пилипецької сільради в належний стан, — каже за розмови Василь Васильович. — Радує, що більшість з ентузіазмом та завзяттям взялися за дану справу. Особливу вдячність хочеться висловити директорам та педагогічним і учнівським колективам місцевих загальноосвітніх шкіл — Пилипецькій СЗОШ-інтернату ІІ-ІІІ ст. (дир. Ольга Палканин), Подобовецькій ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Леонід Лозан) та Розтоківській ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Ганна Шкирта). Ці люди є справжніми педагогами, оскільки вчать своїх вихованців не лише азам шкільної програми, а й бережливо ставитися до природи, що є запорукою, між іншим, і нашого комфортного життя. Завдяки зусиллям шкіл було організовано збір сміття на територіях навчальних закладів та за їх межами, а також посадку дерев.

Взяли активну участь у благоустрої населених пунктів і депутати та колектив працівників Пилипецької сільської ради, серед яких найактивнішими були Наталія Гойчук, Іван Голубовський, Володимир Сенько, Наталія Кіс. За словами Василя Готри, кожний з них організовував санітарну очистку та приведення до належного естетичного вигляду тих округів, від яких балотувався. До того ж безпосередньо сам сільський голова зі своїми підопічними взяли участь у прибиранні низинних площ, що у верхньому Пилипці. Адже поблизу них розміщена низка готельно-туристичних комплексів та канатні витяги, тому в цьому місці завжди повно відпочиваючого люду.

— Безперечно похвально, коли люди самостійно долучаються до прибирання від сміття тих місцевостей, у яких живуть, — зазначив Василь Готра. — А ось, коли допомагають позбавлятись від непотребу громадяни зовсім з інших регіонів — то взагалі немає слів. До прикладу, нещодавно на території с. Подобовець, у тому числі й на Воловецькому перевалі, працювали 60 волонтерів, які лише за півдня зібрали більше 70-ти мішків сміття. Проведення даної екологічної акції стало можливим таке дійство і завдяки приватному підприємцю Юрію Кузьменку — директору туристичної бази “Справжня казка”, де вони мали змогу безкоштовно проживати і харчуватися.

До речі, пакетами для сміття, гігієнічними рукавицями та всім необхідним для санітарної очистки території забезпечили волонтерів (придбали за власні кошти) голова районної ради Василь Щур та очільник Пилипецького органу місцевого самоврядування Василь Готра.

Крім того, активно до благоустрою долучилися й ряд інших підприємців краю, зокрема, Юрій Ходаков, жителі с. Розтока Руслан Дудіш та Олег Світний, котрі допомогли з необхідним інвентарем.

Насамкінець нашої розмови Василь Готра наголосив, що волонтерів, до прикладу, із Сумщини, Дніпропетровщини, Полтавщини, які не проти попрацювати у нашій місцевості під час благоустрою, є чимало. Тільки б більше приватних підприємців, які хотіли б у цьому допомогти, наслідуючи приклад уже вищезгадуваного керівника “Справжньої казки”. Також Василь Васильович зауважив, що поки до осіб, які викидають сміття в недозволених місцях, застосовуються тільки попередження, але з 1 травня ц. р. за відповідне правопорушення накладатиметься адмінштраф, розмір якого становитиме від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів, а це — від 340 до 1360 гривень.2016-04-16
переглядів: 1694
джерело: Марина КОНДРИЧ.

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-04-17 Бомба
Но ти долбанутий Марковичу такого ідіота ми ще не зустрічали ти натуральноє чмо.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.