Ісус Христос з’явився біля села Нижній Студений ( [i]із архіву http://karpatnews.in.ua/[/i])


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село нижній студенийКожна нова споруда, тим паче високої якості — обнова землі. А релігійного значення — ніхто не заперечить — це святиня. Ще молодого віку житель с. Н. Студений Петро Томинець, до речі, його знають не лише в одному рідному селі як пасічника-професіонала, поклоняючись душею і серцем Богу, мав давно намір на подвір'ї свого помешкання біля центральної сільської дороги звести знак християнської віри, щоб як сім'ї, так і всім прохожим зміцнити віру у Всевишнього.
Мрія стала реальністю: цими днями відбулося освячення статуї Ісуса Христа край шляху, яке провели у молитвах місцевий священик — о. Олександр, генеральний настоятель монастиря св. апостола Андрія о. Йосафат з м. Івано-Франківськ та брати Христофор і Павло за присутності студенців, які, молячись, дякували і Петру Петровичу за його добру справу.

Не один і не два пішоходи чи водії, місцеві жителі або туристи, просто гості, проходячи чи проїжджаючи повз цього святого святих місця, перехрестяться і помоляться, щоб на нашій землі панували мир і злагода, аби всі жили щасливо. Приємно втішає, що до віри в Бога і здійснення тільки праведних діл у такий спосіб закликає проста, щира і молода людина.2013-10-05
переглядів: 2805
джерело: Василь ПИЛИПЧУК,

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2017-01-01 Вітаю
З Новим Роком Друже !

2016-12-10 Еліта
А Петро Томинець молодець.Дякуємо тобі Петя.

2016-12-10 дуже
файно

2016-12-09 Прохожий
Православний вірнику,Бог один,то най усі єднаються. А Божий дар не зрівнюється ні з чим.

2016-12-09 Православний вірник.
А чого змішали все до купи і Православні ікони і Католицьку статую.Як казав один мудрий чоловік зколотили Божий дар із яєшнею.

2013-10-05 Пішохід
А пана Славця, виявляється, Петро Томинець на освячення не запросив. Не запросив. Хоч поряд сільрада. Вот так. І його родичів священників також не запросив... Буришин, який готує до друку книгу про історію Студеного, мусить записати, що студенці прикрашали свої подвіря памятками релігійного спрямування, але при цьому не запрошували на освячення їх свого голову села Славця. Шкода, прикро, але факт. Вот так.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.