ТСН. Бойовики в рясах: навіщо церкві Московського патріархату власна армія в Україні


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьВ Українську православну церкву Московського патріархату призначили двох емісарів із правами, вищими, ніж у митрополита. Їхнє завдання – завадити переходам вірян від Московського патріарха Кирила до Київського патріарха Філарета. Мало того, мовиться про застосування цими "воїнами" Кирила бойових загонів. Кореспондент ТСН Сергій Гальченко побував у трьох областях і "найгарячіших точках" протистояння.

Російська православна церква задіює всі важелі, аби втримати парафії і майно. Кров – уже не дивина. Російська православна армія вже давно стріляє в українців на східному фронті. Але, здається, Московський патріархат вирішив поширити бойовий досвід і на Західну Україну. Причина проста. Тут місцеві парафії одна за одною переходять із Московського в Київський патріархат. Тож вище керівництво церкви патріарха Кирила призначило двох спеціальних емісарів із надзвичайними повноваженнями. Подейкують, ці "святі воїни" не тільки перебирають на себе управління західними єпархіями під час приїзду і здатні поставити на місце якого-завгодно митрополита, а й можуть направити в регіон спеціальні загони "казаків" і спортивного вигляду семінаристів у будь-яку гарячу точку.

ТСН відвідала три області – Рівненську, Тернопільську та Закарпатську. У цих регіонах переходи під юрисдикцію Київського патріархату закінчувалися масовими сутичками. Села Катеринівка, Птича та Пилипець – усюди спортсмени-семінаристи, обдерті кулаки і роз'юшені обличчя.

Держава Україна наразі демонстративно відхрестилась від питання переходів. Та найпевніше, це лише примножить кількість конфліктів і розбитих облич. Особливо після завершення формування силових загонів Московського патріархату.

Емісари Кирила зроблять усе, аби Україна не мала власної помісної православної церкви.

Більше подробиць дивіться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.2015-12-06
переглядів: 2701
джерело: http://tsn.ua

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2016-01-16 555-му
можливо ти КГБ-ФСб.Кить знайєш хто з Ким пспівпрацює.ти читай біблію та немели дурниць

2016-01-13 555
Духовенству УПЦ треба говорити людям правду, але вони бояться за свою роботу. Від 1917 року рпц і до теперішнього часу співпрацює з злочинними режимами комуністичною партією та КГБ-ФСБ. А це вже не служіння Богу та людям. Легко керувати людьми,які нічого не знають.

2015-12-12 !!!
ви послухайте тупого зама губернатора.яий незнає істрії ящо в нас всі тупі в державі поряду не буде

2015-12-09 Комуна
Хлопці лишітвися Буришина то-є слабенький сапляк його тримали яак глупого пішака яким авторитетом він ся користує, таким яак Пиринець та Галас вмісці взяті, це є глупі люди.

2015-12-09 .???
А ви мпшники із своїм фсбешником гундяєвим та брехливим путлером у царство підете? Ви ніяка не упц,а філіал рпц,підтримуєте "русскій мір" та патріархат диявольської путінської брехливої росії. Людям брешете вовки в овечих шкурах. Брехня не вічна,прийде і Божа правда.

2015-12-07 111
за таку брехню кулинич із рудиком буде горіти в пеклі разом з денисенком і гальчинком. Ви подивіться уважно це відіо іхто кого бє.і уважно послухайте тьотю кепешницю що вона говорить." Хто має очі тойбачить хто має вуха той чує" як пише святе письмо

2015-12-06 я
Кпешники, горіти вам всім в пеклі разом з вашим філаретом...

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.