Після переходу більшості вірян в УПЦ КП громада УПЦ МП будуватиме нову церкву


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьГромада Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ Московського патріархату у селі Пилипець Міжгірського району Закарпатської області після переходу більшості вірян під юрисдикцію УПЦ Київського патріархату збирається будувати для себе нову церкву.

«Ми виграли справу за свій статус юридичної особи у Львівському апеляційному адміністративному суді, але опоненти подали касацію, і тепер ми чекаємо на відповідь вже більше півроку», – пояснив СПЖ секретар Хустської єпархії УПЦ протоієрей Іоанн Розман.

За словами священика, наразі громада УПЦ МП села Пилипець не має свого настоятеля. Священнослужителя, при якому церка відійшла до Київського патріархату, було відправлено на спокій, оскільки той досяг вже дуже похилого віку. Вірні громади Різдва Пресвятої Богородиці тимчасово розійшлися по парафіях до сусідніх сіл. В єпархії очікують остаточного судового вердикту, щоб відновлена рішенням суду громада УПЦ МП отримала нового священика та почала будувати свій новий храм.

Громада УПЦ МП у селі Пилипець Міжгірського району перейшла в Київський патріархат у 2015 році.

Тут голова парафіяльної ради і члени церковної «двадцятки» зібрали підписи проти того, щоб «платити Москві», і на підставі цих списків в Закарпатській ОДА перереєстрували статут громади на користь УПЦ КП2017-07-18
переглядів: 995
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2017-09-20 Михайло
Пора переходити в церкву яка була в Пилипці історичо закладена це Грекокатолицька.Щож хто будував там церкву воявся змінити хрест.Бо хто міняє хрест від нього буде покараний так і той хто затіяв православіє в Пилипці помалу втрачає зір.

2017-08-13 11.
0000050250029040

2017-08-13 111
опублікуйте реквізити куди можна перераховувати гроші у москву

2017-07-19 васі
Москва-кремль тчк.

2017-07-19 Будришин
Канонічна церква.

2017-07-18 вася мандзюк
опублікуйте реквізити куди можна перераховувати гроші на будівництво храму !

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.