Богослужіння у Спасо-Преображенському храмі села Слобода


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирська поляна21 травня, у неділю 6-ту після Пасхи, коли Церква згадує зцілення Спасителем сліпонародженого, у Спасо-Преображенському храмі села Слобода Міжгірського району було звершено святкове богослужіння. У цей день слободяни урочисто відзначали подію освячення Престолу свого храму.

Урочисте богослужіння в цей день очолив настоятель Колочавського чоловічого монастиря архімандрит Олексій (Бринчак) у співслужінні духовенства сусідніх парафій Синевирського благочиння.

Під час Божественної літургії всі присутні в храмі щиро молилися про примноження миру й любові та викорінення всякої злоби і ворожнечі.

Зі словом воскресної проповіді до присутніх звернувся архімандрит Олексій (Бринчак). Він розповів про духовне значення тілесної хвороби для християнина, привітав парафіян з престольним святом їхнього храму і закликав залишатися вірними Богу в усіх життєвих випробуваннях.

На завершення настоятель подякував усім присутнім за спільну молитву, побажав міцного здоров’я та духовної радості.

2017-05-26
переглядів: 958
джерело: прот. Ігор Бембило

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-05-27 иван
гарний благодатний храм......!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.