У Пилипці УПЦ МП силою захоплює церкву, громада якої перейшла до УПЦ КП


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьСьогодні, 27-го вересня, заступник голови прес-центру Київської Патріархії Андрій Ковальов на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив, про протистояння з приводу храму у селі Пилипець, Міжгірського району.
"Увага! Перепост! У ці хвилини проросійські бойовики - "тітушки" захоплюють храм Української Православної Церкви Київського Патріарахату у селі Пилипець, Міжгірського району на Закарпатті. Там відбувається криваве побоїще! І це у неділю, Свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста. потрібна інформаційна підтримка! Помоліться за перемогу правди! Повідомляє єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій Володимир Руднік"2015-09-27
переглядів: 2957
джерело: www.facebook.com/andriy.kovalov

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(14):

2015-09-29 обдумайте
краще би ви були православними у католицькій церкві ніж кривославними у московській.

2015-09-29 не треба
не треба спорити обзивати один одного бо то гріх. Усі будеме на страшнім суді відповідати за свої вчинки.

2015-09-28 католику
Іди майдауне служи і борися за главу держави Ватикан,великого єритика і схизматика Папу римського.А словяни були,є і будуть православними.

2015-09-28 католик
маскальська кагебіська церква най служит недоростку Путіну. На Міжгірщину та й у Закарпаття її привезли московські окупанти.А ми якщо хочеме мати державу маєме боротися за своє.

2015-09-28 Офіційна заява
Управління Закарпатської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату , стосовно спроб силового захоплення Храму релігійної громади УПЦ КП Свято-Рождества Богородиці с.Пилипець Міжгірського району Закарпатської області представниками Хустської єпархії Москоського Патріархату . 27 вересня 2015 року в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього до Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП , вранці, надійшло повідомлення від настоятеля Храму релігійної громади УПЦ КП Свято-Рождества Богородиці с.Пилипець Міжгірського району Закарпатської області ієрея Василя Калічин про те, що представники Хустської єпархії (священнослужителі) та так звані «тітушки» вчинили спробу силового захоплення Храму Свято-Рождества Богородиці с.Пилипець УПЦ КП. Під час даної події вищевказані особи силовим методом відібрали ключі від Храму у паламаря, а також виштовхали з церкви людей – парафіян, священника-настоятеля Храму, котрі почали протестувати проти таких незаконних

2015-09-28 !!!-!!!!!
В историю трудно войти,но Легко вляпаться !!!-!!!!!

2015-09-28 хер вам
київська майданута бидлота

2015-09-28 ага
московська церква тоже була неканонічною з 1448 року коли відкололася

2015-09-27 пилип.
двері пекла церкву неподолають. люди хотят молитись в канонічній церкви а не з розкольниками кп.

2015-09-27 мари цильові
побив Бог марю тай марини діти

2015-09-27 Маря цильова
скоро вам піпець прийде самозванці філаретові

2015-09-27 !!!-!!!!!
Когда ты делаешь что-то для других от души,не ожидая благодарности,кто-то записывает это в книгу судеб и посылая счастье,о которым ты даже не мечтал !!!-!!!!!

2015-09-27 вже
молімся всі разом,бо любов лише переможе зло. Всім нам Божої допомоги.

2015-09-27 Андрій Ковальов
Православна громада УПЦ Київського Патріарахату села Пилипець на Закарпатті відстояла свій храм від нападу проросійських бойовиків за втручання міліції. проросійські "тітушки" відступили. дякуємо всім за молитву та інформаційну підтримку. Спаси Господи, людей твоїх і благослови насліддя твоє, перемогу православним християнам на супротивників подай і Хрестом твоїм охороняє нас- оселю твою! вітаю з перемогою та святом Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.