Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Сьогодні Федір Щубер спілкувався з представником МВС України


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село верхній студений23 липня 2013 рокув приміщенні Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області здійснювався особистий прийом громадян заступником начальника УБНОН МВС України полковником міліції Стрілецьким М.М. з питань діяльності закарпатської міліції.
На особистому прийомі побував голова координаційної ради Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК - Щубер Федір Дмитрович.


В ході особистого прийому Федір Дмитрович звернувся до представника апарата МВС України з письмово заявою щодо бездіяльності працівників міліції Виноградівського РВ УМВС, Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатської області та ЛВ на ст.Мукачево УМВС України на Львіській залізниці.

Зокрема Щубер Ф.Д. зазначив, що з боку працівників міліції Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області грубо порушується законодавство України про звернення громадян та законодавства про доступ до публічної інформації при розгляді заяв та скарг Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК і навів приклади цих порушень. Так, 26 червня 2013 року в статусі голови координаційної ради громадського формування він звернувся до Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області щодо бездіяльності окремих працівників міліції з питань неналежного розгляду звернень Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК з письмовою заявою для відповідного внесення до ЕРДР, однак подана заява не була зареєстрована у відповідний строк згідно КПК України та не розпочато кримінальне провадження. Після повторного звернення заява була зареєстрована і розгляд даної заяви щодо бездіяльності міліції адресовано дільничному інспектору міліції для проведення перевірки з цього приводу. Тобто бездіяльність міліції розглядає сама міліція, що є не законним і абсурдним рішенням.
Також на особистому прийомі керівником громадського формування були надані матеріали для відповідного реагування щодо використання підробленого диплому про закінчення вищого навчального закладу працівником міліції Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області, щодо корупційних діянь окремих працівників міліції, фальсифікації обставин по окремих зверненнях громадського формування працівниками цього райвідділу.

Аналогічна ситуація відбувається в Міжгірському РВ УМВС України в Закарпатській області. На звернення Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК працівниками міжгірської міліції розгляд заяв та звернень проводиться на погляд громадського формування поверхово та неналежним чином. Так, громадським формуванням "Апологет" 08.02.2013 року була направлена заява до прокуратури Міжгірського району щодо зловживання владою та використання службового становища сільським головою Н.Студений під час проведення капітального ремонту адмінбудови сільської ради, в результаті якого ним начебто привласнено грошові кошти в сумі 14893 грн шляхом завищення вартості виконаних робіт( по даному факту розпочато кримінальне провадження) яка скерована до Міжгірського РВ УМВС для прийняття рішення згідно чинного законодавства. Також в даній заяві були вказані факти виділення Н.Студенівською сільською радою земельних ділянок 8 особам, які не мешкають на території Н.Студенівської сільської ради і виникає сумнів у їх законному виділенні.
Були наведені факти щодо приміювання сільського голови с.Н.Студений за бездоганну роботу, тоді як він притягувався до адміністритивної відповідальності за окремі правопорушення, тобто з боку депутатів сільської ради рішення про приміювання було прийнято завчасно, не здійснено відповідного аналізу та оцінки роботи сільського голови і як наслідок було прийнято не зовсім правомірне рішення.
Працівниками міліції з приводу останніх двох фактів наведених в змісті поданої заяви від 08.02.2013 року перевірку не проведено та не здійснено відповідних процесуальних діянь,по крайній мірі громадське формування про іх розгляд не повідомлялося.
Також, Федір Дмитрович зазначив, що випадки щодо неналежного розгляду звернень громадського формування працівниками міліції Міжгірського РВ УМВС непоодинокі, та вони носять системний характер. З цього приводу навів приклади останніх звернень в яких йшлося про порушення лісового та земельного законодавства суб"ектами господарської діяльності при розробці лісосік на території Н.Студенівської сільської ради.
Так, 18-19 квітня 2013 року Виноградівським РГФ"Апологет" з ОГП і ДК було здійснено повідомлення по телефону до Міжгірського РВ УМВС щодо вище вказаних порушень. В результаті чого, дані повідомлення було зареєстровано в журналі ЄО. Проведено перевірку по цих повідомленнях з порушенням процесуальних норм. Не опитано свідків порушень, ні заявника, не проведено огляд місця події,ненадано можливості заявнику представити додаткові матеріали та підтвердження порушень земельного та лісового законодавства. Всупереч законодавства України про звернення громадян працівниками міліції, які розглядали дане звернення унеможливлено громадське формування скористатися відповідними конституційними правами та правами, які зазначені в Законі України "Про звернення громадян".
В результаті неналежного розгляду даних звернень працівниками міліції ненадано відповідної правової оцінки по даній заяві та не притягнуто винних до відповідальності, а прийнято рішення щодо припинення подальшої перевірки, хоча Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області виявлені грубі порушення земельного та лісового законодавства з цього питання.
Територіальним управлінням державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Закарпатській області шляхом запиту до ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств" встановило, що з приватними підприємцями, які здійснювали розробку лісосіки на території Н.Студенівської сільської ради, договори підряду на розробки лісосіки та трелювання лісу у 2012 - 2013 рр не заключалися, відповідно технологічні карти (без яких розробка лісосіки не може проводитися) на розробку лісосік не розроблялася.
Тобто, виникає багато питань до працівників Міжгірської міліції з приводу проведення належного розгляду заяви громадського формування та якими підставами вони керувалися щодо припинення подальшої перевірки.

Такі ж порушення були допущені працівниками лінейного відділу на станції Мукачево УМВС України на Львівській залізниці, які по зверненню громадського формування щодо законності фінансово-господарської діяльності ДП "Закарпатський облавтодор" філія "Міжгірський райавтодор" при проведенні поточного ремонту районної автодороги Ізки-В.Студений в листопаді місяці 2012 року на загальну суму 39,3 тис. грн, не здійснили належної перевірки, не опитали свідків, не витребували відповідних документів про вказані порушення, не долучили додаткові матеріали, які намагалися долучити представники громадського формування, і припинили подальшу перевірку.
В результаті повторного звернення ло прокуратури Закарпатської області по даному факту розпочато кримінальне провадження та проводяться відповідні процесуальні діі.

По кожному факту цих порушень головою координаційної ради Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК Щубер Ф.Д. було передано звернення полковнику міліції Стрілецькому М.М., які були зареєстровані відповідним чином та будуть передані представником апарата МВС України для ознайомлення та відповідного реагування Міністру МВС України п.Захарченко В.Ю.

Як,запевнив представник апарата МВС України, всі факти порушень з боку працівників міліції будуть вивчені та проаналізовані, по кожному з них буде проведено службове розтеження, буде надана відповідна правова оцінка діям працівників міліції вказаних відділів міліції. В разі виявлення в діях міліціонерів неправомірних діянь матеріали будуть направлені до прокуратури для прийняття рішення згідно КПК України, про що буде повідомлено Виноградівське РГФ "Апологет" з ОГП і ДК в установлений законом термін.

А нам шановні читачі залишається очікувати на покращення роботи правоохоронних органів, яка останнім часом піддається постійній критиці з боку громадян України.
Про результати реагування Міністерства внутрішніх справ України щодо бездіяльності закарпатської міліції ми будемо Вас інформувати після отримання відповідей на звернення п. Щубер Ф.Д.

2013-07-23
переглядів: 2923
джерело: Прес-служба Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2014-03-02 підтримка
Щубер молодець, яктивний, справедливий і не байдужий. Таких людей нам треба щоб були при владі.

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( верхній студений )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.