Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Голова ГФ "Апологет" відшукав прокурора Кайла аж у Чернігівській області


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяГенеральному прокурору України
п.Шокін В.М.

До відома та відповідного реагування:
Голові Комітету Верховної Ради України
з питань запобігання та протидії корупції,
Народному депутату України
п.Соболєву Є.В.


З А Я В А


Керуючись Конституцією України та Законом України"Про звернення громадян" направляю Вам заяву Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК щодо формування кадрової політики в правоохоронних органах України.
18 березня 2015 року до закарпатців надійшла шокована новина про призначення старшого радника юстиції Кайло Івана Юрійович наказом в.о.Генерального прокурора України на посаду заступника прокурора Чернігівської області..
Кайло Іван Юрійович.
Народився 1974 року у с. Боржавське Виноградівського району Закарпатської області.
У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого.
В органах прокуратури працює з 2001 року. Обіймав посади слідчого, прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ, заступника прокурора району, начальника відділу прокуратури області, Хустівського міжрайонного прокурора Закарпатської області, першого заступника прокурора Закарпатської області; працював в апараті Генеральної прокуратури України.

Безпосередньо перед призначенням у Чернігівську область працював на посаді старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.
Заступником прокурора Чернігівської області призначений наказом в. о. Генерального прокурора України від 18 березня 2015 року.
З посади першого заступника прокурора Закарпатської області був переведений із-за корупційних діянь на посадах,яких він обіймав в прокуратурі Закарпатської області.
Громадськість Закарпаття вивела його на обласний майдан в наручниках,щоб він добровільно написав заяву і пішов із органів прокуратури.Але гроші визначають все.Його швиденько перевели в Генеральну прокуратуру України.
І тому призначення його знову на керівну посаду ,а саме заступником прокурора Чернігівської області приводить в шок закарпатців.
Ця новина шокувала не тільки мене ,але всю закарпатську громадськість,це просто жах,і якщо такі люди будуть працювати в органах прокуратури як п.Кайло І.Ю.,тоді,ніяких реформ прокуратури не буде. Люди отямтеся.Що Ви робите.Мені цікаво як громадянину України,хто його рекомендував на цю посаду? А тому прошу Вас Генерального прокурора України нехайно відмінити кадрове рішення в.о.Генерального прокурора України про призначення п.Кайло І.Ю. на посаду заступника прокурора Чернігівської області, розпочати службове розслідування відносно тих осіб,які здійснити таке кадрове рішення ,та відносно п.Кайло І.Ю. щодо його діяльності на роботі в органах прокуратурі Закарпатської області.Я особисто знаю цього чоловіка,ще з роботи слідчого Виноградівського РВ УМВС,далі слідчого прокуратури Виноградівського району.
Одну із подій ,які відбувалися навколо п.Кайла І.Ю.,коли він працював слідчим прокуратури Виноградівського району хочу навести для підтвердження своїх слів.Так,коли я працював в 2003 році оперуповноваженим карного розшуку Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області 02.01.2003 року в 15:40 годині надійшла заява до Виноградівського РВ УМВС від неповнолітньої Долопікуло Вікторії Вікторівної,23.05.1985 року ,мешканки с.Матієво вул.Шевченка,89,про те,що близько 1:00 години ночі знаходячись в кафе -барі "Европа" смт.Вілок в банкетному залі її згвалтували невідомі особи.Шляхом ОРМ особи були встановлені опитані ,про скоєний ними злочин розказали і вину свою визнали,без будь-яких неправомірних дій з боку міліції.Всі особи були затримані і дали відповідні свідчення.Зібрані матеріали по справі були направлені слідчому райпрокуратури п.Кайло І.Ю.,який всіх осіб відпустив,наскільки мені відома справа була закрита з невідомих на те причин.Після чого відбулися дивні речі,а саме офіціанта з кафе-бар"Европа" ,який був єдиним свідком цього згвалтування вбивають при невідомих обставинах.До сьогоднішнього дня вбивство цього офіціанта не розкрито.А тому виходячи із вищенаведеного прошу здійснити по вказаних вище фактах додаткову перевірку на законність закриття крімінальної справи слідчим райпрокуратури п.Кайло І.Ю. щодо згвалтування неповнолітньої та на причетність затриманих нами осіб по згвалтуванню до скоєння вбивства офіціанта з кафе-бар"Европа".
Позитива -0,тільки один негатив.Любого мешканця,тим більше підприємця Виноградівського району спитайте про цю особу,він вам розкаже.
Я особисто буду ініціювати всіх мешканців Закарпатської області до несприйняття такої кадрової політики в Генеральній прокуратурі України ,тому,що вона несе за собою масові збурення людей.
А тому прошу Вас відмінити наказ в.о.Генерального прокурор України про призначення заступником прокурора Черніновської області п.Кайло І.Ю.,провести службову перевірку щодо його діяльності в органах прокуратури та по результатах перевірки звільнити його з органів прокуратури.
Про результати розгляду моєї заяви та прийняте рішення прошу повідомити мене в установлений законом термін.
До заяви додаю наступні відеосюжети:
Голова координаційної ради
Виноградівського районного громадського
формування "Апологет" з охорони громадського
порядку і державного кордону & Ф.Д.Щубер
26.03.2015 року2015-03-29
переглядів: 3163
джерело: http://apologet.ucoz.ua/

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(16):

2015-04-02 Семимісячній
Такі забави - звична справа для таких неповноцінних як ти, нормальні люди таким ся не займаютьі інших до цього не закликають.

2015-04-02 Дебілу нннн
Довели Україну до біди такі злодії як твій братела Дербак никола, а для тебе, неповноцінного,що б тобі було зрозуміло, недоношеного ДЕБІЛА, повім ще раз: пішов ти, педрило дербаківське, зі своїм Тягни, нахрен.

2015-04-01 нннн
до свободи ти уроде свободо вже свободна. скоро вас вже по району люди будуть копати в гузицю, дочого ви довеоїли Україну уроди Тягнибиківські

2015-04-01 Свобода
Пішов ти нахрен зі своїм тягнибоком педрило дербаківський

2015-04-01 таня товстозада
до свободи ти свободо вже свободна з своїм Тягнибиком пролетілисте з виборами як фанера над Парижем шкода Тягнибика і всіх даунів з свободи що так глотку рвали на майдауні ХА ХА ХА гутбай свободо ти свободна

2015-04-01 Свобода
Розберися хто ти є -колочавський педрило з вулиці Духновича, чи Таня товстозада

2015-03-31 Таня товстозада
свисніть в зад всім Пилипу Гайдуру Дербаку та всім іншим людям , дебіли що так виете як вовци що завидно вам що ви всі проти цих людей лиш дебіли ХА ХА ХА !!!

2015-03-31 до нпп
То ти, збоченцю, отримуєш задоволення від дербака николи,Пилипа і Гайдура, так і продовжуй, не зупиняйся. Жоні своїй не розказуй, вона ж не зздогадується шо ти дербаківський педик.

2015-03-30 правда
А савчур по пяні сказав що 10 000 гривнів отстегнув за зрубаний ліс в с.Ізках,й не жалко бо заробив на порядок більше.Правда кому не хотівби оприлюднити

2015-03-30 нпп
до дебіла що підписуеться палканином уроде пососи чупа чупс в Миколи Юріевича і в Пилипа та Гайдура. в тебе рот великий так що чупа чупс залізе в твое немите рило ХА ХА ХА !!!!!!

2015-03-30 чорнобиль
Скоро вчорашнього вівчаря Савчура із с.Ізки будуть глядати як втікне як держ.службовець 7 рангу що ліс вирізав в центрі села Ізки.

2015-03-30 до Цапа
Ген.прокурор Шокін сказав що буде саджати всіх підряд,так що чи дійшло до прокурора Цапа що пора вже сажати держ.служб.7 рангу Ізківського голову Савчура за незаконно вирубаний ліс в с.Ізки

2015-03-29 палканин до пилипа
богдан федорович неходи на браконерку із митріцов та з суддьм гайдуром у національний парк бо я ім видав дозвола без здачі екзаменів можуть учудити дащо митріцю скоро наженут із парка та типир у нього руки від страху тремтят

2015-03-29 До Цапа
А Ізківський сільский голова Савчур С.В. ліс краде у с.Ізках й прокурор Міжгірського району не реагує пан Цап.З дороги видно що пні біліються.Запродали й "Небесну сотню" все що можна було.Любоє зло перемагає бабло.

2015-03-29 Міжгіря
Дебіле йди вівці пасти))))Не Кайла знімати йдеш вівчарьу

2015-03-29 ГРИГА ВІКТОР
МИ ТЕЖ ЗВЕРТАЛИСЯ НЕОДНОРАЗОВО ПРО КРАДІЖКИ ЛІСУ ЛІСНИЧИМ АТАМАНЮКОМ ПОЛЯКОМ ПІДЕРАСОМ АЛЕ З БОКУ НАШОГО ПРОКУРОРА ПОВНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ А ПОЛЯЧИЩЕ ДАЛЕ КУПУЕ ДЖИПИ ТА БУДУЕ ЗА НАРОДНИЙ ЛІС ХАТИ

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( закарпаття )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.