Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Cкарга Щубер Ф.Д. Начальнику УМВС України в Закарпатській області п.Варцаба В.М.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяНачальнику УМВС України в Закарпатській області
генерал майору міліції
п.Варцаба В.М.


До відома та відповідного реагування: Міністру МВС України
п.Захарченко В.Ю.
До відома та відповідного реагування:Народному депутату України
п.Фаріон І.Д.Щубер Федора Дмитровича
с.Дротинці вул.Севлюшська.32
Виноградівський район
Закарпатська область
90353,голови Виноградівської
РГФ"Апологет" з ОГП і ДК
контактний телефон: (050) 432 28 19

С К А Р Г А
щодо грубого порушення законодавства про звернення громадян та про доступ до публічної інформації с боку Міжгірського РВ УМВС України в Закарпатської області при розгляді звернень та інформаційних запитів Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК.
.


Керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян" направляю Вам скаргу Виноградівського РГФ "Апологет" щодо неналежного розгляду звернень та незадоволення інформаційних запитів в установлений законодавством України про доступ до публічної інформації та про звернення громадян,і ненадання відповіді на звернення та інформаційні запити громадського формування.
08 лютого 2012 року Виноградівське РГФ "Апологет" з ОГП і ДК підготовувало і направило заяву № 21/М до МІжгірського РВ УМВС України в Закарпатській області щодо законності розпаювання колишнього колгоспу ім.Кірова та законності отримання пайовиками майнових та земельних часток. Подана заява була отримана 13 лютого 2013 року особисто начальником Міжгірського РВ УМВСУ в Закарпатській області полковником міліції Пеца Ю.Е.(згідно поштового повідомлення № 90300 02422491). На сьогоднішній день відповіді по результатах розгляду поданої заяви та про прийняте рішення Виноградівське РГФ"Апологет" з ОГП і ДК не було надано і не було проінформовано.
15 квітня 2013 року Виноградівським РГФ"Апологет" з ОГП і ДК було підготовлено та направлено інформаційний запит № 56 до Міжгірського РВ УМВС щодо надання запитуваної інформації с приводу достовірності інформації, яка була викладена на сайтах інтернет видання про участь працівника міліції МІжгірського РВ УМВС України 13 лютого 2013 року поблизу м.Мукачево на службовому автомобілі в ДТП, в якому загинув велосипедист. Інформаційний запит був отриманий уповноваженими працівниками Міжгірського РВ УМВС 18.04.2013 року. Згідно законодавства про доступ до публічної інформації розпорядник інформації зобов"язаний протягом п"яти днів задовольнити чи не задовольнити інформаційний запит та надати віповідь, однак до сьогоднішнього дня відповіді не надано, запитувану інформацію не задоволено.
15 квітня 2013 року Виноградівським РГФ"Апологет" з ОГП і ДК було направлено заяву до МІжгірського РВ УМВС № 55 щодо порушення працівниками МІжгірського РВ УМВС законодавства про звернення громадян при розгляді звернень громадського формування. Подана заява була отримана уповноваженими працівниками Міжгірського РВ УМВС 18 квітня 2013 року (згідно поштового повідомлення № 90300 02503653). Згідно Закону України "Про звернення громадян" заяви розглядаються та вирішуються не більше одного місяця з дня отримання. Але всупереч чинному законодавству про звернення громадян відповідь Міжгірський РВ УМВС не надав громадському формуванню.
Виходячи із вишенаведеного прошу Вас здійснити відповідну перевірку в присутності мене як заявника згідно Закону України "Про звернення громадян", тобто надавши можливість скористатися своїм конституційним правом та правами ,які зазначені в законодавстві про звернення громадян та забеспечити надання мені,як голові координаційної ради Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК відповідей на заяви Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК до Міжгірського РВ УМВС № 21/М від 21.02.2013 року, на заяву № 55 від 15.04.2013 року, на інформаційний запит № 56 від 15.04.2013 року, по матеріалах прокуратури Міжгірського району №422-12/941 вих.-13 від 22.04.2013 року щодо зловживання службовим становищем Н.Студенівського сільського голови п.Славець В.Ф., по матеріалах прокуратури Міжгірського району, по матеріалах прокуратури Міжгірського району №422-12/940 вих.13 від 22.04.2013 року щодо ненадання відповіді на інформаційний запит філією "Міжгірський ЛАГ", по матеріалах прокуратури Міжгірського району № 422-12/942 вих.13 від 22.04.2013 року, які були скеровані прокуратурою по наших зверненнях.
До скарги додаю фотокопії звернень та інформаційних запитів і припроводних прокуратури Міжгірського району.


Про результати розгляду поданої скарги та прийняті рішення прошу повідомити Виноградівське РГФ"Апологет" з ОГП і ДК в установлений законом місячний термін.(за адресою 90353 Закарпатська область Виноградівський район с.Дротинці вул.Севлюшська,32 Щубер Федору Дмитровичу).
З повагою до Вас Голова Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК Ф.Д.Щубер


20 травня 2013 року2013-05-19
переглядів: 3385
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( закарпаття )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.