Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Звернення Щубер Федора до депутата районної ради Михайла Буришина.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село нижній студенийПане Михайле доброго Вам дня. Моє прізвище Щубер Федір Дмитрович.Народився і виріс у В.Студеному. Зараз проживаю на Виноградівщині. Займаюсь громадською діяльністю. Прохоння по можливості розкажіть про ситуацію в селах Нижній та Верхній Студений. Особливо про п.Славець В.Ф. мені інтересно почути Ваші відгуки, тому що люди доносять дуже негативну інформацію. Наскільки мені відомо Ви є депутатом Міжгірської районної ради, а зараз заступником голови райради, що саме Ви зробили для села і що плануєте зробити? Чи Вам відомо про незаконну порубку лісу? Чи відомо Вам, що п.Славець В.Ф. про це знає і ніяких мір не вживає? Чи Вам відомо про незаконні оборудки із землею на території Н.Студенівської сільської ради?Звертаюся як громадянин України до Вас як до депутата Міжгірської районної ради, як до заступника голови райради, щоб Ви направили звернення до прокурора Міжгірського району, до Міжгірського РВ УМВС, до відділу земельних ресурсів та до КРУ щодо здійснення перевірок із змельних питань, з питань екології, з питань нецільового використання бюджетних коштів в Н.Студенівській сільській раді. Про результати розгляду мого звернення та прийняті рішення прошу повідомте на сайті Міжгірський портал.2014-03-19
переглядів: 2519
джерело: https://www.facebook.com/byrushun

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2015-03-19 хі хі
уже рік пройшов, землячка пропала і всі дружно свиснули славцьові в гузицю. Ахахахаха!

2014-05-04 вася
Міша май далеко може піти се аж задибрю. Там де ся вродив му отиць, який даже капусти був голодний так му батьки газдовали. Це великий брехун, підлий підступа, бо коли його Ярема взяв під своє крило - то тепер він виїдає Ярему, бо надієся на юльку. хто йому добре робив того він підло кидав.

2014-03-25 Землячка
А сусіда майже "жаба" давить, що Міша піде далеко? Підтримувати земляків треба.

2014-03-25 сусід
Шановна громадо, невже ви не знаєте хто такий Буришин? Міша знає писати лише скарги на сусідів і то з помилками, подивіться який в нього коментар. Це безграмотне, безкультурне , хвальковите хлопчисько.Яке будучи в юльчиній партії накрало грошей і в "Берегах" почало строїти турбазу, але і тут мозгів не вистачило,бо юлька попала за грати. Він і в школі не міг робити, там де вчив циганчат. Його місце охоронцем в епіцентрі в мукачево, де він працював довгий час. А до політики і посади заступника голови райради він ніколи не доросте, бо він проісходить від ростіцької....

2014-03-24 Буришин М
я готовий завжди слухати критику але конструктивну. Обливати брудом немаю часу і бажання якщо маєте питання то дзвоніть на мій номер телефону 0667246640. звертаюсь публічно до Щубра Ф. я готовий звітуватись перед громадою за те що мені вдалось зробити за останні роки тотальної опозиції. А також зараз готую проект реальних справ які я запропоную громаді студеного на розгляд після чого прикладу максимум зусиль щоб їх реалізувати. Що стосується голови села Н.Студеного то це право громадян нашого я не хочу навязувати нікому свою думку публічно, але при цьому я за справедливість та розвиток села всі хто хочуть працювати будь ласка я готовий вам підтримати і хто готові лише критикувати і не пропонувати альтернативи просивби зайнятись чимось іншим .

2014-03-20 за
Міші і за " Батьківщину " сяк говорили.

2014-03-20 До Буришина
З Славцьом ти далеко не підеш думай сам, не слухай баб бо они тебе скоро виведут з холода на сонце.

2014-03-19 ярмо
Буришин міг і може дуже много зробити, якщо в ньому совість людську хтось розбудить. З яремов нич путного не зробит лиш ся накраде грошей з бюджета айбо якщо його піп манзюк покладе на коліна під адміністраційов і обиллє гівном, то міша зробить много для района, бо він розумний хлопець.

2014-03-19 Землячка
Чого ви критикуєте? Чи міг один Буришин щось зробити у районі за часів колишньої влади?

2014-03-19 правда
Шановний Федір Дмитрович Ви звертаєтеся не по адресу -Буришин це не та людина,яка вам дасть відповідь на порушені питання.Ця людина вже треті вибори дурить район,нерозраховується за вибори,бреше всім і вся,великий друг Славця, Щура,Романа,Сморчкова,аферист і брехун.

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( нижній студений )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.