Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

ТІЛЬКИ ТОЙ , ХТО ПАМЯТАЄ МИНУЛЕ , ВАРТИЙ МАЙБУТНЬОГО !


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'я
Там гриміла війна і дрижала земля під ногами,
Розривалося небо і вили свинцеві дощі –
То Вітчизна моя піднялася на бій з ворогами
І, стікаючи кров'ю, боролася вдень і вночі.
Г. Біленко


Шановне товариство члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК разом із активістами Міжгірщини провели заходи по вшануванню пам"яті Карпатських січовиків на Міжгірщині.
Напевне, жодна інша історична подія на Закарпатті не залишила такої глибокої рани в пам’яті народній і душах людських, як ростріл Карпатських Січовиків.
Отець Василь (військовий капелан) відслужив молебень за полеглими Карпатськими Січовиками та поділився спогадами міжгірців,які переповідали йому про події тих буремних днів.
Ці події принесли з собою безліч трагедій, зруйнованих доль, завдали великих страждань і горя кожній родині, забравши людські життя, роз’єднавши сім’ї, порушивши фізичне і моральне здоров’я людей...
Та водночас ця подія стала суворим випробуванням для людей, давши яскраві приклади людської гідності, стійкості, мужності, відваги, самопожертви, героїзму, «людяності у нелюдяний час».
Будемо пам’ятати і не забувати ! У цей день схиляємо голови перед Карпатськими Січовиками, які воювали та загинули в боях за Карпатську України.
Після закінчення панахиди обговорили питання щодо проведення спільних заходів з питань охорони громадського порядку і державного кордону ,з питань територіальної оборони,на території Закарпатської області ,таким чином ми готовимося боронити свій край ,як колись боронили наші предки..

2017-03-20
переглядів: 837
джерело: Прес-служба ГФ"Апологет"

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

останні новини: