Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Напад на Федора Щубера


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село верхній студенийУ п’ятницю 19 червня, на в’їзді в місто Виноградів, зі сторони Дротинців, стався напад на відомого місцевого активіста Федора Щубера. В результаті нападу Федір опинився в травматологічному відділенні Виноградівської райлікарні. Попередній діагноз – струс мозку. Від удару на потилиці постраждалого виникла рвана рана, яку в лікарні зашили. Ми відвідали постраждалого і з перших уст дізналися про подію

- Я їхав на роботу на велосипеді з рідних Дротинці. Не доїжджаючи будівлі колишнього заводу пластмасових виробів раптом відчув сильний удар по потилиці. Від удару я зупинився, але не впав, хоч буквально на кілька секунд втратив свідомість. Невідомий теж був на велосипеді і в руках йог була дерев’яна бита, яку він згодом сховав під жовтий жилет, який носять дорожники. Нічого не сказавши, він глянув на мене і швидко поїхав в сторону Дротинців.

- Як він виглядав?

- На вигляд худорлявий, років 30, в темних окулярах і шапці. Неподалік працювали газовики, вони надали мені першу допомогу і викликали швидку. Міліцію я викликав самостійно. Так я опинився тут у відділенні. Вже приходив міліціонер, брав пояснення, але, чесно кажучи, нашій міліції я не вірю Тому мої хлопці, з громадського формування «Апологет», самі виїхали на місце події, щоб зробити огляд та самостійно розпочати слідчі дії.

- Як зловмисник зумів непомітно підібратися.

- Підозрюю, що він мене чекав, бо краєм ока я побачив, як за метрів двадцять від того місця, він виїхав на велосипеді з вулиці.

- Хто міг вчинити такий напад?

- Багато хто. Мені здається, що нападник виконував замовлення. Так мені здалося по його поведінці. Хто замовив? Наша діяльність, як відомо, активна і багатостороння. Є думки з цього приводу, але зараз я не хотів би про них говорити. Можливо після більш детального вивчення ситуації, можна буде більше сказати на цю тему. Можу тільки запевнити своїх чисельних недругів, чия злочинна діяльність знайшла своє відображення в численних заявах та зверненнях членів «Апологету» в органи правопорядку, що такі дії не спинять ні мене, ні моїх побратимів. Вже інші часи, в Україні йде війна, гинуть люди. Багато хто з тих, проти кого ми боремося немало зробив для того, щоб ця трагедія прийшла на нашу землю. Війна проти корупції та злочинної діяльності тих, хто з цією корупцією покликаний боротися, не менш жорстока. Тому ми на фронті. А на фронті, як відомо, всяке буває.

Федору ми висловили свою підтримку, побажали скорішого одужання, а також бути більш обережним та обачним на фронті боротьби з негативними явищами в нашому суспільстві.2015-06-20
переглядів: 2131
джерело: Володимир Мочарник

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2015-06-30 Заява Щубра Ф. Д.
ЧИ ЗАХИЩЕНІ КОНСТИТУЦІЙНІ НАШІ ПРАВА ???
Т.в.о голови Виноградівської РДА п.Петеі Ю.О.
До відома та відповідного реагування: Заступнику Генерального прокурора України, члену колегії Генеральної прокуратури України Давиду Сакварелідзе
Першому заступнику Міністра внутрішніх справ України Екатерині Згуладзе-Глуксманн
До відома та дотримання конституційних прав і свобод громадян: Президенту України П.О.Порошенко
До відома та опублікування: Редактору газети "Чорна гора" п.Мочарник В.І.
Редактору газети "Севлюш-інфо" п.Костьо О.Ю.
Редактору газети "голос Карпат" п.Кіш В.В.
Редактору РТК"Виноградів ТВ" п.Каналош В.П.
Щубер Федора Дмитровича мешканця с.Дротинці вул.Севлюшська ,32 Виноградівський район Закарпатська область голови КР Виноградівського РГФ"Апологет" з ОГП і ДК. Контактний телефон:(050) 432 28 19.

Шановні добродії!

Керуючись Конституцією направляю Вам заяву Виноградівського РГФ"Апологе

2015-06-29 Тримайтеся казнокради
Так, він із Студеного. але "жару" дає всім, і Виноградівським і Міжгірським казнокрадам. Знали би ви як директор Виноградівського МУВГ його боїться... Тому він не мудак, а бореться із тими хто думає що на нього на цьому світі управи немає. А Любимов О. тот іще "борець за справедливість". А пан Славець В. ще один паразит який прижився на людських здобутках. І таких трутнів багато. Тож не треба писати того чого не знаєте. Ф. Щубер молодець, знає що і кому сказати і куди написати, оби у окремих негідників затряслися колінки.

2015-06-21 33333333
цей мудак із Студеного.

2015-06-21 БАНДЮКІВ ГЕТЬ!
Та туй і так понятно хто адміністраторови угрожає. Короче тот що все і усім. НАЩО нам голова райради БАНДЮК?

2015-06-21 га га
напудився Росада міжгірських даунклуберів

2015-06-20 ДУРНЮ
Пак будеш видаляти коментарі у повязці будеш ходити,ідіот Студинсьий.

2015-06-20 ІДІОТИ пак Слухайте.
Пірати Сундук Мерця,чорна перлина,Росада пливе ід Щуброви на Човні,під назвою" Чорна Перлина"

2015-06-20 Йо
На подушці знак пірата

2015-06-20 Схожі хана схожі.
Пак Слухай Росадо класна фотографія,роби човен,і з Щубром разом будите піратами,хотя ви вже пірати карибського моря,айбо це карпати,хотя у Синивирови цей фільм знимали,щось похожий Щубер на Братанів Піратів,ну вас у баню пірати.

2015-06-20 адм має право редагувати
Нє адм молодчинка. Так держати!!!

2015-06-20 правда
Убити девіда треба било а адміністратор сайту ебанат

2015-06-20 молодці
цей дуройоб з Виноградівщини. а чому його друкуєте на сайті Міжгіря , яке він відношення мае до Міжгіря , що в нас своїх дурачків нехватає таких як Чижі та Палапи та іні шизіки

2015-06-20 До Федоря Щуберя
Тому мої хлопці, з громадського формування Апологет, самі виїхали на місце події, щоб зробити огляд та самостійно розпочати слідчі дії. Які слідчі дії?, його хлопці навіть не знають що таке КПК України!

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( верхній студений )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.