Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

В Ужгороді масово грабують автівки! Чия наступна?


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяПри чому стиль грабежів один і той самий – шляхом розбивання скла. Складається враження, що у місті працює одне угрупування. Останні повідомлення – від громадського активіста Павла Гомоная, автівку якого пограбували на Різдво 7 січня: Прийняв естафету від Vasily Chaikovich, теж заднє праве бокове, нічого не вкрали, Богу дякуючи. Передаю естафету начальнику міліції в Закарпатської області Сергію Шараничу та начальнику управління карного розшуку Василю Лешко, – написав він у своєму блозі на Фейсбуці, додавши фото. Як інформує Мукачево.Net, днем раніше у аналогічний спосіб пограбували авто Nissan ХTrail на вулиці Закарпатська. Ще раніше, напередодні Нового року, так грабували автівки в районі площі Петефі. Найзухваліше пограбування – коли було «вскрито» відразу кілька автівок відвідувачів ювілейного концерту ССТ БЛІЦ, припаркованих під самісіньким драмтеатром. Варто зауважити, що зловмисників цікавлять тільки цінні речі – готівка, гаджети, прикраси. Документи відразу ж викидають. Додамо також, що цей спосіб грабежу дуже популярний також у великих містах, насамперед, у спальних районах.2015-01-08
переглядів: 2064
джерело: karpatskijobjektiv.com

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2015-01-12 ДО ВСІХ ДЕРЖАВНИХ ЗЛОДІЇВ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
В Студений прибудуть Пірат-карибського моря,сундук мерця,бійтеся невірні!

2015-01-12 Невірующі
За метушились Невірні! Починають воняти тхірі,

2015-01-12 стаття
з кого в селі глум - той в народній раді знімат шум)

2015-01-12 До Щубра
ПОНИКАЙСЯ В ДЗЕРКАЛО...А ІНШИХ НЕ ОБЗИВАЙ.

2015-01-12 Секретарь Народної-Ради
Випишіть кожнього лісника фамілію в інтернеті ,бо це клан воровський віків, що від Народу краде!!!!!!!!!

2015-01-12 Народна-Рада
Народна-Рада це святість Району, і визволить з полону Народ, що потопає в клану невірних.!!!

2015-01-12 Щубер Ф.Д.
Відписую вам Землякам! З гідно закону ви нічого незробите, все прошито білими нитками!Це питуання Народ може хіба силов Народу вірішити!Люстрацію мають провести самі Студенці,організуватись і викинути лайно, щоб не смерділо на весь Студений.

2015-01-09 Терплячий Народ до Щубра Федора Дмитровича.
Христос Рождається ! Славімо його!Уважаємий Федір Дмитрович ,чи має по закону Громада с Студеного,замінити голову Славця,і відповідальним призначити в.о.Щадей Надію Михалівну вона бореться за відновлення справедливості ,вона патріот правди, де хоче щоб був пост,і щоб не воровали, і щоб Студений процвітав ,бо теперь лиш Славець процвітає..!Які внас права, і як громада має діяти ,проконсультуйте нас з гідно закону України.

2015-01-09 до Щубра Ф.Д
Христос Народився!!! Шановний Федір Дмитрович,С.Н.та В.Студений звертається до Вас як до земляка,допоможіть нам щоб запрацьовав пост,Під назвою лісу Стоп -Контроль!Щоб була сформована нова Громадська організація,бо там яка була організація лиш Росада,та Щадей достойні,а інші лиш баби базарні,під назвою Лопотало.Ми надіємось на Вашу допомогу,ваші земляки з Студеного.Чекаєм Відповіді від Вас!

2015-01-08 Ф.Д.Щубер
Шановне товариство! Інформаційно-аналітичне видання "Карпатський об"єктив" є однією із кращих друкованих газет області і безперечно інтернет-портал став потужнім інформаційним джерелом найсвіжіших новин.Все цікаво і інтересно.Багатогалузеві рубрики. Тільки що на Вашому сайті я прочитав публікацію під заголовком "В Ужгороді масово "бомблять" автівки".Наш маленький край повертається в буремні 90 -ті роки,коли в області порядком "правили" різні злочинні угруповання,які в подальшому легализовали свій капітал і стали на шлях "правди".Звичайно важко було з цим вести боротьбу і наводити порядок.Але все залежить від людини і від його здібностей.Згадайте коли прийшов на Закарпаття тоді ще полковник Москаль Г.Г. на посаду начальника обласного управління міліції.Все помінялося в короткий час. Організація роботи міліції стала кращою і відношення громадян до цієї структури.Багато тоді із членів злочинних угруповань були затримані ,порушені проти них кримінальні справи та були осуджені в судах

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( закарпаття )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.