Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Чорна гора. Знову Федора Щубера хочуть вбити?


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село верхній студенийНа електронну адресу нашого видання прийшло повідомлення від Федора Щубера. Федір повідомляє різним офіційним адресатам ( в тому числі і нам), що якийсь його знайомий повідомив йому, що працівники Виноградівської міліції «замовили» певній особі його вбити, нібито через «активну громадську позицію та ефективну діяльність організації «Апологет». Звичайно, ми не могли не відреагувати на таке повідомлення. Колись «Чорна Гора» писала про спробу підпалу помешкання Щубера. То були часи, коли ніхто таким речам не дивувався. Ну окрім, можливо, «Чорної Гори». Ми зв’язалися з Федором і він підтвердив, що це інформація «з дуже перевіреного джерела». Ми захотіли зустрітися з інформатором, який розповів, що йому вдалося підслухати розмову «під вікном» і що він дуже добре знає того, хто взявся виконувати замовлення. Він також добре знає міліціонера, який передав гроші. Джерело повідомило, що під час розмови замовників і виконавця (яка ним була записана) лунали прізвища Богля і Бігорі, як людей, які зацікавлені у виконанні замовлення. Розмова наша велася під диктофон, але ми пообіцяли поки що ім’я інформатора не оприлюднювати. Він також повідомив, що виконавець отримав 500 доларів завдатку і завдання в нього «не вбити, а поламати руки-ноги» Федору Дмитровичу.

Ми сподіваємося, що до трагічних подій наша правоохоронна система не допустить. Для цього Федір зробив всі необхідні дії: повідомив прокуратуру, міліцію, СБУ та ЗМІ.

В наступному номері газети сподіваємося до цієї теми не повертатися, але в разі чого інформація, звісно, буде і більш детальною, і більш конкретною.2014-08-24
переглядів: 1702
джерело: Володимир Мочарник

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-06-06 1203
сигінь онь почорнів з жури

2014-11-09 Ярема І В
а цей цигагин звідки тут взявся на фотці, навірно з Собатина ???????????????

2014-08-28 петканич
бомж той хто так називає цю людину,зробіть стільки Ви для розвитку демократичного суспільства як Федір Дмитрович,а потім щось говоріть.

2014-08-26 Ярема І В
а це що за бомж, звідки він азявся, напевно з Бохманця

2014-08-24 7654
Жаль

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:
( верхній студений )email: ser.rosada@ukr.net tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.