...

Федір Щубер відвідав рідне село.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Федір Щубер відвідав рідне село.

Недавно, своє рідне село Верхній Студений, в якому виріс і провів роки дитинства, відвідав громадський активіст, нині проживаючий на Виноградівщині, Щубер Федір Дмитрович (1963 р.н.). Пана Федора шокував стан села в якому не бував майже 20 років.

-Я думаю, шановні студенці, що ми маємо надати правову, юридичну і громадську оцінку такому стану справ, зокрема доведення села до повної розрухи, бідності людей та до зневажання до проблем мешканців села з боку місцевого самоврядування.

Так жити не можна.

Шляхом інформаційних запитів, як до місцевого самоврядування с. Н.Студений, так і до відділів Міжгірської районної адміністраціїї, правоохоронних структур, громадських організацій району я думаю отримати інформацію , з якою можна буде починати конкретні дії щодо виправлення ситуації на краще. Мета зазначених вище моїх діянь визначена і з допомогою Всевишнього має бути досягнута. З допомогою засобів масової інформації та паралельних звернень до різних державних та громадських установ,підприемств та організацій я надіюсь привернути увагу чиновників вищого рангу так і громадськості до вказаних проблем. Я неналежу до жодної партії, в мене є чітка сформована громадянська позиціяі. Мета сьогоднішніх кандидатів в народні депутати України,та депутатів, які вже були вибрані народом у наш парламент одна - особисте збагачення ,ніхто не має на увазі перейматися проблемами людей, і як приклад, студенський голова сільської ради Славець Васидь Федорович, - це унікум на Україні, я шокований від цього всього і як результат я розпочинаю свою активну діяльність.

З Вашою допомогою та допомогою всевишнього ми маємо змінити цей стан на краще, але усвідомлюючи , що ми маємо проводити нашу діяльність в напрямку об"еднання людей , а не роз"днання їх,тому ,що буде зворотній результат. Це дуже відповідальна місія і зрозуміло неблагодарна справа. Мені, як мінімум треба володіти всіею інформаціею про те, що відбувається в селі і я буду від свого імені та імені громадської організаціі вести крок за кроком наступальні діяння, в мене є широкі можливості впливу на цей стан, є підтримка моєї позиціі як на обласному рівні так і за межами її. В мене нема ніяких матеріальних цілей в цій справі, є тільки моральна складова, принциповість і загалом значення та сенс нашого існування в цьому земному матеріальному, на жаль, житті. Ми відійшли від духовності, загубили людські визначальні для людини цінності...і тому ніколи не пізно повертатися до них. Мені важливо, щоб наші дії, погляди були зрозумілі один одному і тому в результаті цього прийде, я вірю, те,що ми намагаемося зробити. Є таке прислів"я ...під лежачий камінь вода не тече...Бути добру!!! мій скайп:fedia-schuber. в одноклассниках -Федор Щубер. email: schuberfd@gmail.com2012-11-01
переглядів: 2028
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2013-02-08 лихо люди вам
0

2013-02-07 вся правда
0

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.