«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Перший Фестиваль чеських пивоварів у Колочаві


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село колочава


Перший Фестиваль чеських пивоварів у Колочаві

5-6 червня в Колочаві , на батьківщині останнього опришка Карпат, Миколи Шугая, буде проведено фестиваль чеських пивоварів.
Така подія відбувається вперше, але з часом святки стануть традиційними.
Колочавцям та гостям села 10-ти музеїв буде запропоновано чеськими майстрами пивоваріння близько восьми сортів «живого» пива.


ПРОГРАМА СВЯТА
05.06.2015 р.
-збір учасників;
- вільна програма;
- дегустація пива та чеської кухні в господі «Четніцка станіца»;

06.06.2015 р. Початок 14:00

- урочисте відкриття, розрізання стрічки біля оновлених - «Стежки Шугая» та «Могили Шугая»;
- подяка організаторам та виконавцям за проведену роботу;
- прогулянка «стежкою» до могили Шугая, покладання квітів;
- покладання квітів до пам’ятника чеському письменнику Івану Ольбрахту;
- масові народні гуляння у супроводі народних колочавських та чеських музик;
- дегустація пива від чеських пивоварів,та куштування страв, зроблених на мангалі;
- для молоді проводитимуться різні конкурси, забави, танці, тощо…2015-06-01
переглядів: 2704
джерело: http://kolochava.com/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(5):

2015-06-06 Аржевітін
а чому фестиваль проводять біля середньої школи в Колочаві а не в мене в старому селі де дивиться міліція і прокуратура хто дозволив проводити пянки біля школи будемо писати скарги міністру освіти і міністру внутрішніх справ по цьому питанню також напишемо звернення до генерального прокурора на прокуратуру Міжгіря на бездіяльність так ми виховуемо молодь в пянках !!!

2015-06-03 колочава
идит в ато не носите повестки простим людям а сами розводите гулянки по селу сами для себе . ти худинцю голово села нимного на себе береш .ни дурни тото кажуть аби лиш из Ивана нибуло пана

2015-06-02
Три дні поспіль – 5-7 червня - у центрі села Колочава вперше проходитиме фестиваль чеського пива. Десяток чеських пивоварів у рамках фестивалю частуватимуть свіжим чеським пивом та національними смаколиками. У закарпатській Колочаві під час фестивалю пива відкриють «Стежку до Миколи Шугая» Родзинкою свята стане відкриття «Стежки до Миколи Шугая» - облаштованої місцевими активістами дороги до могили Колочавського опришка. Микола Шугай - головний герой роману чеського письменника Івана Ольбрахта «Микола Шугай - розбійник», який вийшов у 1933 році і став справжньою сагою в чеській літературі. За його сюжетом у 1947 році чеський режисер Й.М. Крнявський зняв однойменний фільм. Микола Сюгай, прототип літературного героя, народився 1898 року в сімї Петра та Гафії Сюгаїв. В 1917 році був призваний в угорську армію. Але на фронт так і не потрапив - втік і до кінця Першої світової війни переховувався в околицях Колочави. Послідовно був переслідуваний угорською, румунською, а після входження Закарпаття в 1919 році до складу Чехословаччини, чеською поліцією. Спочатку відомий колочавець жив спокійно, оженився на Ержіці Драч, заради якої втікав з армії. Та незабаром знов повернувся до розбійницького життя. У 1921 Шугая і його брата Юру вбили три колишні товариші. В грудні 1921 Ержіка Драч народила доньку Ганну, в заміжжі Штаєр. Ержіка через якийсь час вийшла заміж за сусіда. Легенда про колочавського опришка живе донині і приваблює на терени села численних чеських туристів. Всі вони, завітавши до села Колочава, обовязково відвідують могилу Миколи та його брата Юри. Завдяки новій, облаштованій стежці, потрапити туристам до місця спочинку колочавського «Робін Гуда» відтепер буде легко.

2015-06-02 До Савчура
А що вівчаря Савчура із Ізок не було ? Він дрібний всього 1м.50 см.вмісті з топанками так що авто бере мало бензину.

2015-06-02 Шмулига в в
а жида Аржевітіна незапросили ?? нехай цей урод вонячий попіариться

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.