...

Прокуратура взялася за справу добування гравію на Тячівщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Прокуратура взялася за справу добування гравію на Тячівщині

На Тячівщині продовжують незаконний забір гравію.
Як стало відомо, прокуратурою Тячівського району за даним фактом розпочато кримінальне провадження ще 17 вересня 2014 року. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Встановлено, що мешканці села Калини та селища Дубове без відповідних дозвільних документів за допомогою навантажувача та вантажних автомобілів здійснювали видобування піщано-гравійної сировини на землях водного фонду в руслі р. Тересва села Калини Тячівського району.

Крім цього, за дорученням голови райдержадміністрації створено робочу комісію з приводу вивчення даного питання, - повідомляє прес-служба Тячівської РДА.

Слід зазначити, що незаконний забір гравію є кримінально караним діянням і карається штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 6800 до 11900 грн.) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Кількість видобутого не має значення, для кваліфікації важливий сам факт забору піщано-гравійної суміші.2014-09-30
переглядів: 2805
джерело: zakarpattya.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2015-04-25 водоохорона
бізнесмен боричок іван постройив пилораму у репиннім коло річки 10 метрів.сисе великоє порушення екології

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.